Jump to content
Българският форум за музиканти

За озвучаването на ромски оркестри


rodji

Recommended Posts

Понеже вече има тема за това какво концертно оборудване използуват големите,бих искал да Ви попитам какво оборудване ползват така наречените големи и не чак толкова големи Български озвучители?И без това са изприказвани много приказки главно за тяхното"Неможене",та ми е интересно с каква техника работят и дали е възможно при сравнително "тънкият" им джоб да могат да се въоръжат със всичко необходимо за задоволяване на ВИСОКИТЕ изисквания?Ако е възможно по-конкретни отговори т.е. например пулт-марка и модел:стъпала-марка и модел:колони-марка и модел и така нататъка.Благодаря Ви предварително:oops:

Отиваш в "Динакорд" с високите си изисквания и избираш :whistle: Само да не си забравиш потрфейла, ама в него да има ПОНЕ 25000 евро :)Мога да ти съдействам за 10% отстъпка :cheers2:

Можеш и онлайн да избираш http://www.musicworld.bg/bg/home <_<

А,забравих - при участие навсякъде до техниката трябва да имаш поне по двама бодигарда, да я пазят примерно от недоволни пияни ромски клиенти :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи нещо не си ме разбрал.Говоря за Високите изисквания на музикантите към централното озвучаване,които обаче упорито отказват да си плащат за него въпреки,че на няколко места във форума беше казано изрично "За качество се плаща".Поне на мен ми е омръзнало от вечните пазарлъци,ама не може ли да донесеш 14 колони вместо 8 за същите пари,или пък дай да посвирим още един час,че купонът се проточва естествено после се разсейват.А основно исках да споделят хората"озвучителите" кой с какво работи обяснено по-детайлно.Що се отнася до магазина и 25000 то е ясно,но имах предвид реално използваните неща по сцените.:happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Значи реално използваните неща по сцените......

Приятелю, отиваш три-четири часа преди всяка изява-било то концерт или някакво озвучаване, и гледаш.Можеш и са снимаш с тел-а и после да си правиш разбор.Ама отделяш от твоето свободно време за тези неща, нали схващаш!? :whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.