Jump to content
Българският форум за музиканти

Adobe Audition/Cool Edit Pro


Mityata

Recommended Posts

Мерси мерси

 

Всъщност, засега карам по интуиция, щото за да разбере Хелпа лаик като мен, е необходим още един помощен хелп :headbang: Леле двоен плеоназъм! :headbang:

 

 

А наздраве!!! :headbang:

има видео tutorial

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
Adobe Audition 1.5 е програма за дигитална обработка на звук. Доскоро подобен продукт липсваше в софтуерната линия на Adobe въпреки, че фирмата има 2 утвърдени продукта за видеообработка. Програмата е проектирана да задоволи нуждите на аудио и видео професионалистите, но може да служи и на любителите в тези области. Тя предлага прецизни съвременни инструменти за смесване, редактиране и прилагане на ефекти, които наред с гъвкавия интерфейс дават на потребителя възможност за създаване на висококачествено аудио.

 

Ще добравя като потребител, че лесно се използва. Тук идеята е, че не искам да правя реклама, а да помоля хора, които също работят с нея да обменим опит. Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Уф отговорете му на човека бе!

 

Значи, пич - проблема идва от мястото на срязване. За да няма пукане, трябва да се реже на "zero crossing", тоест там, където графиката минава през нулата :dance: (ламерско обяснение :dance: ). Не знам как точно е в Cool Edit, но мисля, че триаа да има snap to zero crossings - погледни в хелп-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

не ми се смейте за темата която съм написал моля ви <_< сега мирно и кротко си работя с куул едит 2.0

има ли файда да тегля аудитион 1.5 и да махна стария куул? нета ми е бавен и да не се набутам :virtuoz:

 

и компчето ми е от мързеливите и трудно носи по-тежки програмки <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си карам с CoolEdit. Промени има малко, които не са ми трябвали досега особено, освен това предпочитам няколко пъти повече WaveLab. А и Audition 1.5 е по-тежък. Имах го и го затрих, ама все пак май го съхраних преди чистката на някое CD. <_>

Но си прецени все пак:

http://www.adobe.com/products/audition/newfeatures.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствената причина да сменя Cool Edit-а с Audition 1.5 е това , че аудишъна има подръжка на VST

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е, аз ВСТ не ползвам - правя всичко по мой си прост начин <_< куул едит ми е лесничка и не се затормозявам с главоблъсканици :virtuoz: благодаря ви за отговорите :lol:<_<

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аудишъна има повече ефекти (старите са изпипани) по добре се справя със смесването от едита, няма да ти натовари повече машината от кул едита, чесно казано аз съм с 800mhz и 256RAM и чесно казано аудишъна ми върви мноо по добре от къл едита, пък ефектите ги едитва мноо по бързо от преди

:unsure:

Редактирано от Начинаещ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.