Jump to content
Българският форум за музиканти

Едно видео


rinti

Recommended Posts

Ами видеото от първото ни участие. Нека да не обръщаме внимание на публиката и сценичното поведение :metalist: Взехме си бележки... Видеото е малко голямо, защото е снимано с хубава камера и ще се радваме ако някой го изтегли и сподели... Определено всякакви критики ще са ни от полза, за да може да не допускаме същите грешки повече... Най-вече за звука, а и за сценичното поведение... :)

 

Ето го и него - http://dox.bg/files/dw?a=85aa0c55af

 

Чакаме :D

 

1-ва песен - Ufo - Doctor Doctor

 

2-ра песен - Deep Puple - Smoke on the water

 

3-та песен - Black Sabbath - N.I.B

Редактирано от rinti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа, изтекло ми е времето за редакция :) Лошото беше, че без монитори всеки чуваше себи си и барабаниста :metalist: Надяваме се няма разминавания... Иначе учудащо, при тази публика получихме най-много аплодисменсти от всички :D (имаше и други след нас(не става дума за групи)) И най - интересното е, че ни поканиха да свирим и събота и тогава вече няма да имаме ограничено време и ще става :metalist: Така че всякакви съвети до тогава, ще са от полза...

Редактирано от rinti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да, просто не можем да намерим... Може да е малко странно, но защо не :bravo: Иначе чакаме критики за звука...

Редактирано от rinti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко помощ. Сега като го гледам, първия припев на доктора малко сме се обърали нататъка сте Вие...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми... какво да кажа аз.. изгледах видеото, хареса ми от гледна точка на вложената енергия и ентусиазъм! :) Иначе като за първа изява не сте чак толкова сковани. :thx: Ако имаше и адекватен вокалист, който да привлича повече вниманието на публиката всичко би си дошло на мястото!

Като свирене то е ясно, че има какво да се изглажда тук-таме - най-вече като синхрон и взаимодействие между всички, но основата явно си я имате, останалото - яко свирене по репетиции като група! ;) За целта наистина е добре да си набавите подходящ вокалист.

Евала за изявата, дерзайте и продължавайте все напред! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да, просто не можем да намерим... Може да е малко странно, но защо не :P Иначе чакаме критики за звука...

Ами според мен като няма вокалист се мисли инструментален репертоар . Иначе тези песни са сила но най вече в гласа, като инструментализъм не са нищо особено и публиката най вероятно да се отегчи след първия припев.

Да не говорим пък че за да впечатлиш публика само със свирене без пеене си е 10 пъти по сложна задача... Питаш за грешки, за мен това е грешка и то голяма. Аз ги изгледах като превъртах т.е. интро , куплет припев прескачам до солото и после пускам следващата по същия начин.

За критики по звука няма смисъл да питаш... видеото не е с добър звук и не може да се каже как е било там на живо.

Това според мен де , без лоши чувства :girl_cray2:

Позволявам си само защото си призовал да изтъкнем какви грешки забелязваме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се! Това е целта, иначе за вокалист ще помислим, ама от половин година има тема пусната и... нищо. И обяви има разлепени из града и във весници пускаме всяка седмица и няма и няма... Соло китариста ни пее хубаво, но първо нямаме с какво да го озвучим и второ и да свириш и да пееш не е лесно.

Редактирано от rinti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе той иска да се пробва, ама нямаме с какво да го озвучим, в тази тема съм обяснил проблема - http://forum.muzikant.org/index.php?showto...mp;#entry504251

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе по Ваша препоръка ще откажем участието си утре, защото става дума за нещо частно и са намесени финанси и не искаме да разочароваме организаторите... Така че като си намерим вокал тогава :thumbs_up: Скоро ще пуснем запис и на един авторски интрументал.

 

Поздрави на всички

Редактирано от rinti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.