Jump to content
Българският форум за музиканти

Кубе Stagg **gaeu


nerven_hamster

Recommended Posts

Здравейте.

 

Потърсих из форума, но не намерих нищо за тези кубета. Искам да си взема такова кубе (най-вероятно ще е 15 ватовия вариант). Аз съм доста начинаещ и с доста ограничен бюджет. Искам просто да си свиркам вкъщи. С ефект от компа ще се получили някакъв свестен звук? За тези пари (170макс) можете ли да ми препоръчате нещо по-добро? Заслужава ли си да дам още 20лв за 20 ватовия вариант?

 

p.s Благодаря предварително

 

(малко съм се поубъркал става въпрос за Stagg 15 GA DR EU и Stagg 20 GA DR EU, и Stagg 10 GA EU)

Редактирано от nerven_hamster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не този Маршал, можеш да си вземеш Crate FW15R. Струва към 180-90 и е с 12'' говорител за разлика от 20 ватовия Стаг с 8''. А и не вади хич лош тон.

Редактирано от dean_dime
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах шанс да се запозная с 20-ватовия модел на тази серия комбота на Stagg. Overdrive-ът не може да се ползва, не знам по каква схема е правен, но не звучи изобщо наред. Ако мислиш да му слагаш ефекти отпред и само през чистия канал да го караш, е ок, но друго не очаквай.

 

Без да съм пробвал това на Crate, бих го избрал пред Stagg-а.

 

Edit: Размерът на говорителя има значение, слушай какво ти говорят.

Редактирано от sasoh
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

 

Потърсих из форума, но не намерих нищо за тези кубета. Искам да си взема такова кубе (най-вероятно ще е 15 ватовия вариант). Аз съм доста начинаещ и с доста ограничен бюджет. Искам просто да си свиркам вкъщи. С ефект от компа ще се получили някакъв свестен звук? За тези пари (170макс) можете ли да ми препоръчате нещо по-добро? Заслужава ли си да дам още 20лв за 20 ватовия вариант?

 

p.s Благодаря предварително

 

(малко съм се поубъркал става въпрос за Stagg 15 GA DR EU и Stagg 20 GA DR EU, и Stagg 10 GA EU)

 

Аз имам stagg 40 GA R и ме кефи щото е бая силничък и го зех евтино ама ако ще си взимаш стаг задължително задели още поне 60-70 лева за дисторшън, защото вграденият в кубето звучи като пръдня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за Crate-чето. Свирил съм на него и има много тресня в него. Определено 12" говорителят си казва думата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това има един лаф "много баби - хилаво дете".

Взимай Маршала и бягай.

Ако са те изпреварили - взимай крейта.

Кой изобщо си купува стаг???

Редактирано от TONY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Начинаещ, който няма кого да пита кое е добре и кое не и се доверява на еди кой си продавач дето има само Стагове. (Така беше и в моя случай когато започнах :butcher: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.