Jump to content
Българският форум за музиканти

Да си мъртъв!


broken_16

Recommended Posts

Здравейте! Чета в този форум от известно време, но чак сега бях подтикнат да си направя една регистрация и да post-на коментар.

 

Angelina, вниманието ми попадна върху няколко Ваши коментара. Мислих си, че в България няма много наистина успели хора, които могат да си позволят да оставят настрана правенето на качествена музика и да се съсредоточат върху напътстването на млади кандидат-творци...Лъгал съм се! Очевидно е, че Вие сте изключително успешен автор на текстове, а по всичко личи и на песни, но въпреки страхотния Ви успех успявате да отделите от ценното си време, за да се занимаете с едно 16-годишно момиче, дръзнало да публикува свой текст, който е далеч от съвършенството, което несъмнено Вие постигате. На всичкото отгоре тя си позволява и самоувереност и високо самочувствие, непростимо за едно момиче на нейната възраст! Ако има някой, който трябва да я "приземи", то със сигурност няма по-подходящ човек от Вас, творец, който е успял в живота си и сега спокойно може да поставя на място 16-годишните самоуверени момичета, които дръзват да се почувстват добри в нещо, в което не са!

 

Имам само една молба към Вас: Моля Ви, споделете с мен името на някои от многобройните Ви хитови текстове, останали в историята на музиката със съвършената си перфектност!

 

Поздрави,

 

Един Не-Толкова-Разбиращ-Колкото-Вас Човек :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 46
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Прекалявате вече и то хора от които не съм го очаквал. Момичето пише добре, има още път да извърви, но не и се нахвърляите така. За първата част на текста не виждам защо да не става да се изпее.

 

Едно съветче: в повечето случаи текстът се пише по музиката а не музиката по текста. За това добро упражнение е намирането на данен инструментал и писането на текст по него, тук се налага да имаш някакви музикални умения за да можеш да си съчиниш мелодия (чисто ритмично с на-на-на става) и в последствие да пишеш текст върху така изтананиканата мелодия (пада едно напасване на срички и търсене на синоними, но е забавно).

 

Предлагам да пробваш гореописания похват и като напишеш текст по даден инструментал да го пуснеш във форума Ангелина би се изкефила да го изпее.

 

:)

 

едит: в горния пост долавям ирония (може и да ми се струва), но дайте да се въздържаме от подобни коментари. Просто няма смисъл критиката трябва да е градивна и подобни зъбения на никого не помагат.

Редактирано от Coprophagus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.