Jump to content
Българският форум за музиканти

Да си мъртъв!


broken_16

Recommended Posts

  • Отговори 46
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Естествено (и аз като Ангелина отделям време да се правя на шут) само се шегувам! Дано никой не вземе на сериозно тези глупости...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Темата се напълни с неподозирани дарования!

Ще издам албум в характерен стил, ако не престанете ти и Broken_16! :greenangel:

BTW: :girl_witch: Като адвокат не взимам много висок хонорар :greenball:

Груба грешка допускаш! Благодаря ти, че си оценил смеха в отношението ми (а и не само ти). :)

 

Аз, разбира се, смирено приемам, че точно за една 16-годишна мома е напълно нормално да не слуша чуждо мнение, защото се е 'преразвила', докато на коленете й ридаят състрадателни китарни корифеи...

 

Е, родната музика очевидно ще се радва на още високи достижения от типа:

"Ти си мъртва за мене"

Vox populi, vox dei.

 

П.П. Пусти климактериум! Отивам да си изпия хапчето. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно текстът ми ви се струва доста груб. Тъй като аз слушам силна музика ''Метал'' ,ми се стори ,че ще бъде добре да напиша и силен текст ,но ако съм сгрешила или пък ако съм ви накарала да се ужасите, тогава ви моля да ме извините. :bravo:

 

Angelina, имам толкова изпити, класни ,допълнителни уроци... Мислиш ли ,че имам свободно време да ти чета ''крадките'' коментари?

Да, ясно ми е ,че тук всички ме имате за проста ,смешна. Бог знае колко хора си мислят тук ,че аз съм пълно нищо.

Едни ми казаха ,че съм вманиачена ,други се подиграха. За да не чета повече обидни думи по мой адрес ,няма да посещавам тази моя безсмислена тема и няма да си напиша просташкото мнение. Много е весело да се присмаваш на едно ''ГОРКО ДЕТЕ'', което се опитва да напише нещо и да, много е весело да четеш смешните му изказвания ,когато то очаква пакрепа от някого.

Отчаяна ли съм? Не! Има един много точен израз- Удар, който не те убива ,те прави по-силен!

Това е от горкото дете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@гор-детето, не винаги хората са прави, но понякога трябва да се вслушваме какво казват. И извинявай ако аз лично съм те засегнал по някакъв начин - глупаво беше, признавам! :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе от тема за текст на песен тя каква стана.

Ама поне искрено се засмях на някои постове.

 

@broken_16 - недей се превръща в "Drama Queen" на никой не му е нужно. Също така

не гледай с толкова лошо ок на писанията на другите в темата ти. Без да съм супер активен чета

доста форума и ако се поразровиш ще видиш, че и Angelina и Ивелин са от свестните и можещи хора.

Аз както ги виждам нещата просто искат да ти предат един урок и това е.

(поне се надявам така да стоят нещата).

 

Поздрави,

и се подготвяйте за празниците и не пропускайте да зарадвате близките си хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се изчервих! :yes:

От своя страна искам да защитя Лими - човека нямаше нищо против труповете в текста, а това че се разхождат по коледа. To пък и Halloween мина! :bravo:

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно е, че текста на детето е наивен, смешен и притежаващ всички други характеристики, достойни за текст написан от 16 годишно момиче, слушащо метал. Това никой не го оспорва, то горкото си мисли, че текстът му струва, а може и някой да й го е казал. Въобразила си е, че е добра. Най-нормалното нещо е това да се подмине с усмивка. Не ви прави чест просто да се подигравате с това, при все, че сте много "ерудирани" и притежавате страхотно "чувство за хумор".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ангелина, освен климактериум имаш акъл и талант - искрено се забавлявах на двата образеца на високо творчество.

 

broken_16, никой няма нищо против теб или против метъл насоката на текста. Коментарите засягат не какво, а как е написано. Продължавай да пишеш и чети - колкото повече, толкова по-добре и колкото по-класически автори толкова повече :)

На 16 много от нас не са били на по-различно дередже (спомням си с умиление какви простотии съм предлагал за текстове на първата ми група) - имаш достатъчно време пред теб!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе от тема за текст на песен тя каква стана.

Щом съм се "натресъл" :) в педагогическа стая, то и аз искам подкрепа, надявам се че, освен Ивелине, :thx: доста съфорумци ще ми се притекът на помощ за решаване и на мойте "философско-състрадателни" и "китарно-корифейски" проблеми, защото и с мен се "бъзикат" младЕжлювците. :)

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

broken_16,

Привилегията да те чета беше изцяло моя. Ето как се развиха твоите собствени коментари.

(От тема "Пиша текстове за песни")

Здравейте скъпи съфорумци!

Пиша текстове за песни от 8 години и искам да знаете,че винаги ще бъда в готовст да напиша текст за песен на който му потрябва .

Достатъчно е да ми кажете за какво искате да се разказва или да ми изпратите някаква мелодия. Няма да ви разочаровам!

 

(От тази тема)

Явно текстът ми ви се струва доста груб. Тъй като аз слушам силна музика ''Метал'' ,ми се стори ,че ще бъде добре да напиша и силен текст ,но ако съм сгрешила или пък ако съм ви накарала да се ужасите, тогава ви моля да ме извините.

Не всички стилове са метъл.

(От тема "Пиша текстове за песни")

… Аз искам да благодаря на Бога,че ме дари с тази дарба да пиша текстове за песни в всякакъв стил,но явно вие тук не знаете какво е дарба.Доколкото разбрах...

(От тази тема)

Много е весело да се присмаваш на едно ''ГОРКО ДЕТЕ'', което се опитва да напише нещо и да, много е весело да четеш смешните му изказвания ,когато то очаква пакрепа от някого.

Без да се смообиждаш или самоизтъкваш непрекъснато, можеше да започнеш всичко с няколко прости изречения:

 

Вдъхновявам се предимно от стил 'метъл' и различните му подформи. От N години се опитвам да пиша текстове за такива композиции. Очаквам мнения и коментари.

-------

Да, ти се държиш детински и това носи определено очарование.

Пожъна достатъчно силни и остри реакции. И достатъчно симпатии.

 

В този форум метълът е на особена почит и имаш среда за развитие.

Стига да искаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислиш ли ,че имам свободно време да ти чета ''крадките'' коментари?

не обръщай внимание, тя си е крадлива...

 

пък и чукча не читател... :cheers:

 

 

Ивелин разбива за пореден път :) всички го юркаха да изкомпозира нещо, а творческата му сила всъщност била в текстописането :)

 

\/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едно ''ГОРКО ДЕТЕ'', което се опитва да напише нещо и да, ...когато то очаква подкрепа от някого.

Отчаяна ли съм? Не! Има един много точен израз- Удар, който не те убива ,те прави по-силен!

Това е от горкото дете.

Broken(несломена)-16, мисля, че вече стана симпатична на всички, :yes: защото приличаш на сладко, уплашено коте, притиснато до стената с оголени зъбки и настръхнали за отбрана нокти :angry: . А както ти написах преди,,, "Добре дошла в.... :curse: ....живот"

Мисля, че това е :happy: Happy End за теб :bravo: и темата се изчерпа, но... :cheers:

 

1.П.С. А на мен, Горкия,:crying: досега никой не помогна с "философическо" решение на екзистенциалните ми проблеми :) и аз (през)май напускам този "гаден" сайт. :)

 

2.П.С :whistle: "....Вдетинявам се бавноо, Вдетинявам се бавноо, неусетно почти, тра-ла-ла, тра-ла-ла..."

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.