Jump to content
Българският форум за музиканти

Безплатен урок джаз пиано!


Recommended Posts

Давам уроци по джаз пиано,джаз хармония и импровизация.Завършил съм академията в София-поп и джаз пиано,имам десет годишен опит като джаз пианист по фестивали в България и пет годишен като джаз пианист в група в чужбина.

 

Първият урок е безплатен!(в последствие може да се договори разумна цена в зависимост от възможностите ви)

 

Третият е също безплатен!

 

Ще се радвам да се запозная с хора от Пловдив и околието ,които имат амбиции в областта на джаза(дори и да нямат големи финансови възможности!)

Офертата е отворена не само за пианисти,а за каквито и да е музиканти желаещи да се занимават с джаз хармония и импровизация!

 

Мирослав Турийски 0888 491595

( може и ЛС)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това направо е Предложението на годината!

 

Мирослав Турийски е един от малкото уникални музиканти в Пловдив, от "новото поколение в джаза в града на тепетата", който все още (както се разбира от темата) не е забегнал за чужбините. Въпреки че съм пловдивчанка, той е един от хората, които малко познавам, но много пъти съм имала удоволствието да слушам в различни формации - обикновено малко говори, но как свири ...

 

Надявам се "кампанията", която е подхванал да раздвижи развитието на музикантите, които имат афинитет към джаза :):Piano: Също така се надявам повече хора да кликнат в темата и да прочетат и препоръчат на приятел тази обява :thumbs_up:

 

УСПЕХ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро е един от най-талантливите пианисти, с които съм свирил! В България, не само в Пловдив. /Миро, нали знаеш, че съм алергичен към разделянето "Пловдив-неПловдив:oops:/

 

На печелившите - честито!

 

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, това е просто ненормално! Миро, по идея на Влад, но и изобщо поради тази извънземна оферта, която правиш, закачам темата ти най-отгоре. Жалко, че не съм в Пловдив, защото веднага бих започнал да идвам на уроци при теб! Направо почвам да обмислям дали не мога да измисля нещо за през уикендите, ти си ми един от любимите джаз-пианисти! :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...
Отговорено (Редактирано)

Миро, късно се включвам в темата, но дано предложението ти още важи!

Има мераклии от Стара Загора, които искат да научат нещо от теб! А определено има какво.

Бай дъ уей - много готин концерт направихте с Диана, Сашо и Начо в Зарата!

Хората се изкефиха много!

Редактирано от malkin71
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Скъпи ДИДО И МИРИ или само МИРИ :slap:

:girl_witch:

 

С удоволствие на есен от 1 септември искам да ми станеш учител по джаз хармония и импровизация :yes:

 

с Уважение - Петър Стоянов - Пепе :)

 

П П: мислех си да ти се обаждам като се прибера защото съм мераклия сега си търся миди клавиатура за домашния ми проект :)

 

ППП: ДИДИ дали ще преподава пеене ???

Редактирано от peterko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Да,офертата важи.Добре са дошли желаещите!

От септември месец уроците се провеждат в дома на техниката на улица Гладстон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Като преподавател по поп и джаз пиано (отскоро) в пловдивската академия,предлагам консултации и подготвям кандидат студенти за специалност поп и джаз пиано в АМТИИ Пловдив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...
  • 5 months later...
  • 1 year later...

Тъй като обявата е пусната преди 3 години,телефонния номер ,който съм дал не е актуален.Имам нов: 0877 491594

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.