Jump to content
Българският форум за музиканти

Blood Sugar Sex Magic


ultramega

Recommended Posts

Преди няколко дена чух това парче по радиото . Върна ме в младежките години :)

Ето едно непретенциозно кавърче.

На някой ако му се прави някаква гаргара , да рапира да се оригва и т.н. спокойно да се включва ;)

Red_Hot_Chili_Peppers-logo-4B4DFA04B7-seeklogo.com.gif

 

^ кликни върху картинката, забравих да кажа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво - много гот! :)

С удоволствие бих се уригнал на развален изпански, като имам повечко време за веселба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти :)

 

Ето още един кавър от същия албум, на любовна тематика ...

 

Suck My Kiss

 

Както ги подкарах по едно на вечер скоро ще направя цял трибют :thumbs_up:

 

Отново ако някой има какво да добави , да заповяда :ok:

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баса много му избиват ниските, кривят.. и другото което е, ти използваш ли близките микове или само си оставил руума....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сигурно има много кусури откъм звук, обаче аз се забавлявам да си свиря тея парчета :)

 

За "руума" предполагам , че говориш за барабаните. Разбира се че ползвам и близките, то иначе звучи като от кладенец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Алах, Моисей ;) ...

 

:cheers2:

 

ох добре че има хора като тебе, че ако чуя още един кавър на Металика, Айрън Мейдън, Меноуар или боже опази Smoke on the water (в превод Смок У ВудЪтЪ) сигурно ще се хвърля от 12-я етаж.

 

П.С. да не ме разбере някой погрешно нямам нищо против гореспоменатите групи дори съм им бил див фен доста голяма част от съзнателния си живот просто ми е втръснало да отида в клуб да чуя някоя нова банда и хоп Смок У вудЪтЪ или нещо на Металика задължително от по-старичките албуми кадето саунда е ЖЖЖ ЗЗЗ и солата на Кърк са всъщност упражненията които Сатриани му е дал за домашно. Пак казвам не ме разбираите погрешно просто ми е втръснало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 2 years later...

Кво говориш...луд фен съм:)! Точно този албум кърти:)...Много добри са кавърите. Мисля и аз да кача скоро малко ред хот парчета:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.