Jump to content
Българският форум за музиканти

Пиша текстове за песни


broken_16

Recommended Posts

Абе хора никои не щте да слуша тъпите ви забелешки и какво ви е направило ммомичето та да я дразните по този начин? На вас няма да ви хареса ако някои почне да ви обижда и да казва че нищто не можете. То и затуи момичето не е влезало от меналата година щтото вие само се заяждате с нея.

Редактирано от Temari_135
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеи ще може ли да те помоля да ми напишеш една песничка няма значение от големината и ако може в песента да се пее за едно момиче което много го обичам и немога без него казва се наталия :)

 

Ма разбира се дете мое, имаш я! :)

 

Наталия (от "Море от любов")

 

Разхождах се из Пловдив, "Стария",

съзрях я в една бирария...

Закичих я със свежа Далия,

а тя прошепна ми - "Наталия".

 

Е, малко смугла иде, кат' от Португалия.

Добре де, черна е - направо от Сомалия!

Но щом я доближих Наталия,

Ръката ми сама погали я.

 

На утринта събуждам се с Наталия,

а мама шепне ми - "Е*а ли я?!"

Бащата смига ми и хвали я -

"Сефте не влачиш тук грозалия!"

 

 

'Бахти дебюта направих! :Piano::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

zdravei predvaritelno mnogo se izvinqvam za pisaneto s angliiski bukvi no ne sum na moi komputar i klaviaturata nqma bg :D am imam po4ti gotova melodiq i 6te ti buda izklu4itelno blagodaren ako moje6 da napi6e6 metul text po neq

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Нека да се опитам да перифразирам Биролюб:

 

Искам да видя пет текста

нека за балони да е първия

втория на времето за липса

и за скоростта на бързия

 

после и за лелята, за свата

само думи не като Стоичката

И за Шипка - там пък за борбата

може и при Ахелой за битката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Давам:

 

 

Gone

 

музика: Д. Найдев (демек аз) / Г. Латев (демек китаржията ми)

текст: Д. Найдев (демек пак аз)

 

a tale..

of loss

 

pile of mud for grave

hand made stone with name

clouds cry heavy rain

tears though still remain

 

clocks blow life away

death invites decay

lost love, altered hate

was.. this.. fate?

 

the cycle uncovered

die to ascend from men

the pieces recovered

made whole again

 

the vault kept hidden knowledge

tales from the birth of time

this vast, eternal storage

simply divine

 

 

blank eyes, empty face

dying whispers' grace

gasp one last release

endless search for peace

 

rise, fall, gather, lead

win, lose, struggle, bleed

laugh, cry, strive to be

all.. but.. free

 

 

an empty hall

a broken vow

forgotten days

of ancient ways

 

 

Пояснителни бележки: първо, пояснителните бележки са накрая - за да не ви отказват от текста :D Сетне - текстовете, които пиша, са предимно за бандата ни Ghost Warfare. Тези, към първия ни албум Alternate Endigs (има тема в "Нови албуми"), бяха поместени на сайта ни, но там.. в момента имаме проблеми и за известно време ще е недостъпен, след това - пак ще ги покатерим. Този текст е към музика, която съчиних през септември 2010 г., а моят добър приятел и китарист в групата Георги Латев, помогна тя да заприлича на завършена песен. За съжаление не влиза в плановете за запис на следващите 2-3 CD-та, така че няма как да ви я споделя... Засега.

На въпроса: "Защо тогава тоя текст даваш?" отговарям - 'щото в момента не съм си в къщи и не разполагам с другите, а тоя е под ръка - като мисля някой текст обикновено го сурна назад-напред, понеже не знам в кой момент ще ми дойде факса :)

Редактирано от Planeswalker
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Здр, аз съм музикант и композирам музика и търся някои като теб да може да пише текстове.Много ще съм благодарен ако ми кажеш скайп или фейсбук благодаря ти много преджарително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей, не знам дали си си намерил текстописец, но бих могъл да помогна. аз също пиша текстове и ще се радвам да се включат в песен. За каква музика става въпрос? Мога да дам skype, ако се договорим. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравей,занимавам се с музика от 5-6 години и съм изпълнявал песни в доста концерти и конкурси и къде ли не...но всеки път като се опитам да си измисля моя песен и текста ме затруднява ...никога не ме е бивало в писането на текстове и ще съм ти благодарен ако можеш да се свържеш с мен по имейл или скайп 
Skype: hristian.nenov

e-mail: hris007@mail.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Леле, тя авторката не е влизала във форума от 3 години. :slap::(  Да кажа на хейтърите, че и аз като бях на 16-17 пишех песни, но действително бях написал... - какво мислите - 14 текста, в които се говореше за на практика едно и също нещо! :D  И сега като си ги препрочета ми се  виждат толкова смешни, като изключим 2-3, които успях да преработя и нягодя към стила, за който бяха придвидени. Сега пиша много по-добре текстове и на по-разнообразни теми. Вече пиша и пауър балади, което за мен е успех. Скоро ще пусна една, която ми отне 2 години само докато я измисля. Та, да кажа на авторката, че това, че пише песни е страхотно и не трябва да се заяждате с възрастта й. И досега не съм пускал тема в този раздел, прочетете началните коментари и вижте защо! Ако така се заяждате с всеки ентусиаст от 22 надолу, как да има качествена българска музика?



Към авторката: Аз много бих желал да прочета какви песни си писала, когато си пуснала обявата и какви пишеш СЕГА! Щом имаш дарба продължавай!



Към неспоменатите и администраторите (или модератори): Съветвате ли ме да пусна една тема, в която да показвам текстовете си и да ги коментираме всички, или да ги пазя и да ги давам само на избрани хора? Визирам конкретно Лими, бих желал той да даде първия отговор, може би защото на него имам най-голямо доверие, че ще даде добър съвет.  :D 




Послеслов: Надявам се това съобщение да не бъде изтрито, защото според мен мястото му е не другаде, а точно тук!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.