Jump to content
Българският форум за музиканти

Пиша текстове за песни


broken_16

Recommended Posts

  • 1 month later...

има лесно да се разреши проблема. ти написваш текст по музика на някои отворен а после той написва музика по твоя текст. успех на всички които имат желание да постигнат нещо :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за циничните коментари.

Аз искам да благодаря на Бога,че ме дари с тази дарба да пиша текстове за песни в всякакъв стил,но явно вие тук не знаете какво е дарба.Доколкото разбрах...Тук цените хората без да ги познавате и чрез годините казвате дали може да пиши текстове или не.

За мен това,найстина,просташко е.Защо ли?Защото познавам едно дете на 10 години,който свири на пиано по-добре от този,който е учил и се мисли за велик пианист. Детето слуша само мелодията на някоя песен и без да гледа в някакви ноти я свири на пиано по-добре от оргинала.Преставятели си каква дарба?А вие ми казвате,че на 16 години едно момиче не може да пиши нещо смислено,без да си помислете че аз съм надарена с такава дарба.

Виждам,че ми говорите за някакви пари.Според вас..може ли един човек да плати труда на един тестописец?Според мен -НЕ! Защото един текстописец пише такива неща ,които друг не може да ги повтори,описва някакви чувства на друг с такива изрази,че като прочете някой да настръхва,да разбере как се чувства онзи човек.Знаете ли колко е трудно да описваш чувства на друг?

Но както и да е...Няма смисъл да си губя времето с вас. Ще ви кажа само едно! Този,който се смее последен,се смее най-добре!

 

Това жалко изказване има такъв безумен ...ъъъъъъъъъъъ... стил?.., че едва разбрах за какво иде реч.

Правописните грешки са още толкова, като не говоря за неволно изпусната буква, а очевидно непознаване на основни граматически правила.

За паузите м/у изреченията не държа да се изказвам.

За теоложките възгледи за "Помощ отгоре" е твърде рано да се говори. И как де'а и 'лапето загубено ще напише смислена фраза, че и в рима, след като вече разбира кой е по-добрия пианист с характерния наивитет на тази бодра възраст. Он бил десет пъти по-добър от даскала. Аре сиктир.

Най ме радва фактът - колкото по не знае, толкова повече мисли, че може.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ти гледам снимката не си някое емо, пък...

 

Все пак дай някаква стилова насоченост. Едва ли можеш уверено да заявиш, че на 16 години можеш да напишеш нещо смислено за каквато и тема да те бутнат.

Извинявай много, но годините не са от значение. Важно е дали имаш усет за писане на текстове. В чат ли си? Сега с мо'йта група сме все още двама на по 13 години и един на 16 години. И какво... аз съм на 13 и пиша текстове. Ама това, че съм толкова малък не означава, че не мога да пиша и, че нямам творчество, нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^ ама значи, че още не си научил, че по принципни въпроси не се спори.

за предпочитане, по форуми - също.

факт.

Редактирано от Fallenblood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш ли да дадеш пример за някой текст, който си написала?

Ако може да е най - добрия ти, за да затапим отворковците :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Хей здравей , проечех целият форум и те моля да ми помогнеш или напишеш един текст ,но трябва да се доразберем за какво да е този текст, защото аз се опитвам ,но немога да напиша а ми трябва определен текст :recourse::):hysterical:

Редактирано от veshtica-boom
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

:cheers2:

 

Прочете целия форум за по-малко от 24 часа? Ебаси...и Алф не чете толкова бързо...

 

Колкото до текста на песнята нека предложа няколко популярни варианта :

 

- несподелена любов

- споделена такава, но покварена от подла изневяра с най-добрата приятелка

- содомия

- как никой не те разбира и оценява и се чувстваш сам на този свят

- еманципацията сред малолетните момиченца

- готини "кецове" на звездички с връзки с ярки цветове (задължително различни цветове на лява и дясна обувка)

 

Ако се сетя за още ще допълня :D

 

Сетих се, че трябва да узаконят евтаназията възможно най-скоро, че антропологически затъваме здраво...

Редактирано от Yves
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Цитат:

 

Да не кажеш, че искаш и пари ...

 

Ами напиши ми 5 текста

първия е за балони

втория за липсата на време

третия за скорост.

четвъртия го искам малко по-баладичен (нещо за семейството,по точно за лелята)

петия нека да бъде епичен ..нещо за битката при ахелой ..или в краен сличай Шипка..

Благодаря предварително

 

>>>>>Извинявам се ако съм те обидил. Не съм искал да прозвучи по този начин.

 

-----------------------------------------------------------

 

е ти по какъв начин очакваше да прозвучи ;)

Редактирано от The_Final_Cut
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- как никой не те разбира и оценява и се чувстваш сам на този свят

 

Мм хубава идея.И аз ще се пробвам да напиша нещо, когато ми дойде музата :offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато човек изчете последните 15 поста в тази тема рано сутрин (при това без да е пил кафе), направо има вероятност да си тегли ножа :) . Вземете накрая всичките да напишете по един текст, па после премерете на кой му е най-голям ;) .

 

P.S.: Ако ви трябва после външно мнение при меренето, мога да помогна :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aman

Амчи да. Оставете мацката и стига сте се дрънкали с нея. Като гледам повече тук няма да влезе, ама това наистина беше несериозно. Пък и някои хора не разбират от майтап, Уили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

здравеи ще може ли да те помоля да ми напишеш една песничка няма значение от големината и ако може в песента да се пее за едно момиче което много го обичам и немога без него казва се наталия :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.