Jump to content
Българският форум за музиканти

В-амп 2


COBHC

Recommended Posts

споко нема се плашиш

имах преди такова ама не помня как се нагласяше гейт-а

май го бях изключил

върти сучи все ще го набараш

ама помня че не беше много хубав де..... :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

задържаш двете стрелки(копчетата под дисплея) за да минеш в режим "едит" натискаш бутон "е" и си го гласиш на 10-12 или колкото те кефи :curse:

 

П.С. бай дъ уеи ако си си го купил т'ва - да ти е честито, много добре ще се сработят с Роудс-а ти :cheers::virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-далавера е да си намериш един МИДИ кабел и да си хакнеш В-ампа през компа и там с една програмка да си правиш настройките много по лесно е!

Единствения проблем който възниква е да си намериш кабел.........

Повярвай ми това е голям проблем! :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нойз-гейта се настройва от 0 до 15. Аз моя го тургам на 10.

аз моя го слагах на 15 и не съм имал проблеми. А гейновете никога не са ми били над 12часа, просто почват да звучат гадно и тогава вече нойз гейта се насира. Трябва да отбележа че адаптерите ми вадят силен сигнал де, така че при тебе може и да е различно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то и аз не слагам много гейн, щото си има предостатъчно. Най ме кефи симулацията на Солдано и нагласям драйва от 0 на 1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе за да не отварям нова тема ще питам тук! :happy:

Абе пичове защо като си изключа В-ампа и после като го включа на него вече няма никакви бленди!Всички настройки са на нула(Ако може така да се каже) и даже нагоре надолу по бланките няма ефекти!И трябва да го рестартирам секи път като го включвам! :unsure::happy: Що тъй бе момчета!? Дали се е прецакал нещо и да го давам на сервиз!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина много кофти проблем . И при мен се получава понякога ! По темата аз ползвам най-вече модерн хай гейн ,гейн на мах , нойз гейт на 0 :) И няма шум от в-амп директно в стерео усилвател не в кубе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много компетентен, ама да не би батерийката вътре да е за подмяна или се опитай да намериш инфо по проблема в нета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че е баш батерийката, защото тя има за цел да поддържа паметта при изключено от мрежата състояние :metalist: и явно е сбозила :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А хубаво де как може не много компетентен(Да не кажа хич) човек да си я смени въпросната батерийка!?И па как да се е прецакала като аз си го зех преди не повече от месец два!!? :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.