Jump to content
Българският форум за музиканти

Esp Kh Jr


horsefucker

Recommended Posts

Здравейте, някой да знае случайно къде се продава ESP KH JR? Доста яка ми се видя. В смисъл тя е 3/4 от размера на действителна китара и най-вероятно ще видя зор докато и свикна, но гледах ревюта и много ми хареса. А и са евтини - по 250$ са в Щатите.

Решил съм като взема пари да си купя 2. Ще ги закача на стената да ми радват окото. ;)

 

KH-JR000.jpg

Редактирано от horsefucker
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво точно ще ти радва окото в тая китара?

 

Като й гледам пропорциите все едно вместо на обичайните сексбомби, някой да си сложи плакат на Искра Фидосова в автобуса ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Динакорд продават ESP.Aма точно този модел незнам дали го внасят. Според мен е предназначен за пигмейските държави.;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

wtf?! Тая работа ми се струва яко странна! Да не си купуваш тая китара само щото е на оферта? Помисли си добре, че да не съжаляваш после :hysterical: И все пак в модела има jr, с което най-вероятно имат предвид junior, така че може и да се озориш докато свикнеш... И освен това колкото и да те кефи китарата ше изглеждаш мега тъпо с нея (освен ако не си джудже)

Редактирано от Bakko Limited
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

wtf?! Тая работа ми се струва яко странна! Да не си купуваш тая китара само щото е на оферта? Помисли си добре, че да не съжаляваш после :hysterical: И все пак в модела има jr, с което най-вероятно имат предвид junior, така че може и да се озориш докато свикнеш... И освен това колкото и да те кефи китарата ше изглеждаш мега тъпо с нея (освен ако не си джудже)

 

Ако човек не може да свири със всяка китара би изглеждал тъпо. :hysterical: Аз обаче мога да свиря. Пък и аз главно за декор ще си ги взема. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За декор си е супер ЛТД-то на Кърк.Виж,ако намериш китарата в пълен размер за тия пари вземи две,аз ще връщам на вноски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е къс грифа, иначе за 300 лв грубо казано и аз бих ги дал.

 

А някой знае ли дали НЯКОГА ще пуснат китарата с която Къркан свири най-често - това червеното ESP?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За чисто червено не се сещам, но ако имаш предвид оранжево-жълтото с нарисувания сурат, отговора е никога :hysterical:

 

Доколкото знам той притежава правата върху дизайна и ЕСП нямат право да пускат други китари с такъв артуърк. Евентуално някой може да ти нарисува нещо такова, но недей да свириш с него по големи форуми, че ще те забележат и ще ти стъжнят живота...предполагам могат да си позволят доста добри адвокати :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кърк Хамет надали ще съди някой, задето си е направил къстъм китара, копие на неговата. Виж, ако беше Ларс Улрих обаче.... :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Sad but true...

 

Мен тоя сурат ме плаши, ама разцветката ме кефи. Ама то някой беше казал, че по-добре първо да можеш да свириш и после да си купуваш хубави китари... :yahoo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кърк Хамет надали ще съди някой, задето си е направил къстъм китара, копие на неговата. Виж, ако беше Ларс Улрих обаче.... :)

 

А за китарата на кърк - бате само като си представя колко би струвала и се плаша. Иначе сигурно е жестока, ама то за 5000+ няма как да не е.

 

:thumbs_up: Ларс Улрих е страшен близкоизточник в това отношение. Некъв има само 200 млн., но въпреки това ако може ще ти вземе още 0,99$ за неговата песничка. :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тубата гледах един унгарец, който си беше взел KH202 модела за лява ръка, беше му сложил EMG 81/60 и го беше дал на някакъв художник да му нарисува отгоре мумията. Сега обаче не мога да намеря клипа :rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.