Jump to content
Българският форум за музиканти

Хелп за дръм трак на една песен


Baby Thomas

Recommended Posts

Има едно готино парче от албума B.B. King & Eric Clapton 2000 - Riding With The King. Песента е 07 - Help The Poor. Значи с един приятел ще се правим на велики като се пробваме да я свирим. Проблема е, че сегашния ми бекинг е много куц, особено откъм барабаните. Пиша ги в Гитар Про или Кюбейс, за озвучаването ползвам Battery или BFD.

Има ли някой, дето повече разбира барабаните и софта. Ако да дали е склонен да отдели от ценното си време и да помогне на бедните лузъри. :headbang:

 

Нямам особени претенции за изпълнението. На GP5, в МИДИ формат, на Кюбейс проджект - все тъя, важното е да тръгне по-добре от моето. Разбира се приемам и съвети как да си го напиша, не търся някой да ми разпише всичко. Мисля, че знам как изглежда свирнята на живо, ама не знам как да я реализирам в МИДИ формат (ако си го представям вярно, де).

 

Благодаря Ви предварително!

 

П.П. Прилагам:

Оригинала, Guitar Pro File, Midi File, GIF File, MP3 File.

 

Guitar Pro & Midi файловете са 1:1 (просто в различни формати) и това е моята версия 1. Версия 2 е писана на Кюбейс, където съм ползвал един от гоуст семплите в Battery и е малко по-добре. GIF-а го изобразява нагледно, а в МР3 файла е озвучен тоз плах Кюбейс опит. :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да ти пратя профи вариант бекинг на Робън Форд ако искаш.Забравил съм точно сега как звучеше на Клептън и Кинг варианта.

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Целта е да разполагаш с миди на барабаните?Ако е така след коледа ше го направя.Мисля че ще имам време....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, Владо, много бих се радвал да ми го пратиш!

 

martist, целта е да ми помогне някой да го напиша. Хем да я имам, хем да се НАУЧА, което е по-важното. Иде реч за 1 такт само, то през цялото време само това се повтаря. Ще съм ти задължен, ако отделиш време и се опиташ. Благодаря!

 

Edit: Сега проверих ето ТУК и за тази песен пише, че е на някой си John Hiatt. Не знам дали е същата, за която ти си мислиш...

Редактирано от Baby Thomas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, няма сми да се гледаме, още повече съм от Русе чак. Прати и/или обясни как става. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пратих на РМ вчера. Това уточнение е в случай, че не си го видял РМ-а. :virtuoz:

ОК.ама след празниците ще се занимая... :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК. Aма след празниците ще се занимая... :godbless:

OK, супер. Аз от предния ти пост разбрах, че едва ли не е вече готово... :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК. Aма след празниците ще се занимая... :headbang:

OK, супер. Аз от предния ти пост разбрах, че едва ли не е вече готово... :blink:

пуснах ти ЛС с линкове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.