Jump to content
Българският форум за музиканти

Кратък


hristo9

Recommended Posts

Ице не се сърди - напротив. Това е най-актуалния джем засега и се задържа доста време. Аз лично смятам че някак си си направил нещо много яко. И понеже хората го смятат за "смешно и несериозно" това ги освобождава от задръжките им и отключва твореца в тях - а какво по хубаво от това? Аз лично се отнесох сериозно и отговорно като направих моята версия - просто работех с материала който ти беше предоставил - затова и бас солото което изсвирих беше замазано с ефекти - за да пасва пианото с пич бенда.

Пуснаха се много яки варианти. Зверо яко!

Този джем е пример как хората когато не се вземат прекалено на сериозно почват да стават идейни и развиват идеите си (защото не ги е страх че някой ще ги осъди - та нали всичко е само бъзик??).

Айде със здраве. И да не се сърди никой!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 69
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

хората когато не се вземат прекалено на сериозно
те тва е ключа от палатката!

Тия дет са сериознитъе мое да отидат на планина с една раница ,може и куче за компания за една седмица,като си сметнат колко храна и пиене могат да мъкнат по баира (освен чувала и палатката примерно)

Много освежаващо мозъчно упражнение е липсата на "даденостите","би-ти-ви,парите и т.н.

:thumbs_up:

Как да е,повечето няма да разберат какво мисля,което ми е през фара..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно уточнение да направя за да не почнат спекулации по темата.

Аз лично съм БОЛЕЗНЕНО сериозен и безкомпромисен когато се отнася за нещата които правя - работата я върша 150% - това което зависи от мен. Но да не забравяме - музиката е това което правим, а не това което сме!

Бил съм в планината и без раница и без храна и без куче - не приемам нищо за даденост.

Общо взето най-важното нещо за човека е въздуха, храната и водата. Без всичко останало - може.

Което обаче ни би трябвало да ни е оправдание да бъдем ПОСРЕДСТВЕНИ!

А сериозните трябва сериозно да се замислят кога и как и защо трябва да са сериозни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но да не забравяме - музиката е това което правим, а не това което сме!
Не съм съгласен с теб в случая - винаги си това ,което си - лично мнение.
Бил съм в планината и без раница и без храна и без куче - не приемам нищо за даденост.

Общо взето най-важното нещо за човека е въздуха, храната и водата. Без всичко останало - може.

Е за това иде реч - като мръднеш малко от тъй наречената цивилизация е осъзнателно на какви смешки робуват хората.
Което обаче ни би трябвало да ни е оправдание да бъдем ПОСРЕДСТВЕНИ!

А сериозните трябва сериозно да се замислят кога и как и защо трябва да са сериозни

Добре казано :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато Ангелина хареса нещо прекалено много, казва че е цирк - това е нейният начин за изказване на възхищение.

:thumbs_up: Ивелине, като отворя бизнес за продажби на свинско в арабски държави, ще те взема за PR.

 

Христо Девети,

С ръка на сърцето си признавам, че не знам дали си искал да бъдеш сериозен или да ни разсмееш с темата си.

Но онова, което постигна (май без и ти да знаеш как), беше да мобилизираш духа на общността, както и много творчески импулси.

Твоят джем определено може да добие славата на "форумна емблема" и в този смисъл си абсолютен прецедент!

Така че не бъди излишно мнителен и се повесели с нас!

Жив и здрав и ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен Ицо трябва да е много благодарен на Tozi, за професионалното отношение, защото ако не беше той/този, джема щеше да потъне в 9-та глуха...или в 6-та :greenangel: Бъркам ги тия 6 и 9

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

за мен електронният и рап варианта са еманация на пантеона просто...поклон пред автора на тоя джем - породил таквиз върхове в идейте на творците дет са пробвали...Ицо номер 9 супир си...аз съм в творчески потрис и хич ни мий лесно, дет е казал Кольо в началуту...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Само искам да си призная че идеята за тази много кратка моя мелодия (ако може да се нарече така ) беше да е мелодия за гсм . Сега си ми е на телефона и честно казано не разбирам какво толко ви харесва в нея .

Редактирано от hristo9
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не разбирам защо затихна този джем, толкова образователно и вдъхновяващо беше тръгнал. Мелодията ти ми подейства разтърсващо. Добре,че беше ololo да поднесе идеята ти по-опростено, че никак не съм наясно с модалния интърчейндж. Бицев беше предложил да комбинираме семпъл от софийски трамвай с телефонен указател. Ентусиасти?

Редактирано от Viara Ivanova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.