Jump to content
Българският форум за музиканти

Metal Grupa Mix


Recommended Posts

Екстра си е. Бих сложил ефект на вокала. И малко по-далечни барабани, но не в смисъл - с ревърб, а да не са толкоз близо, което пак значи малко ревърб де, ама по-друг, по̀ pre-fade един вид. :)

Китарките също биха могли, но и така са екстра.

Няма бас, поне аз не го чувам като инструмент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е яко, Митак кажи какви са тия барабани.......... много яки по-яки ми изглеждат от Superior

Редактирано от yellow nEuphoria
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във втория микс касата е неистово силна у бумтяща. Пренавил си я мисля. А баса пак не се чува никакъв, хич не мога да го откроя. Говоря за баса като китара, инструмент. Във втория микс, 80% от пространството е заето от касата и е прекалено много. Слушам на слушалки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушам на мониторни АКГ слушалки,които са доста линейни и въпреки това пак чувам баса,е-вярно,малко като фон.Не е отчетлив и остър както аз го харесвам за метъл/личен вкус/.Томовете малко ми идват силни /десния/.Я кажи сега-тоя стивън слейт правиш ли му някви допълнителни магии,или с настройките на семплера пердашиш.Имам предвид гейтове,сенд ревърби и т.н врътки по отделни тракове...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снера е с реверби доста. Позлвал съм и ЕК. Но иначе самите семпли са процеснати и си звучат... Но, тук съм го пипал за да ми хареса в миска. Томовете са силни, да просто днес ги пуснах през слейт семплите и не съм ги пипал много като нива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си е добър микса, във форума има няколко човека, които разбират от смесване и един от тях е Митака, даже за без пари ми показа и някой трикове :hysterical:

Редактирано от yellow nEuphoria
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.