Jump to content
Българският форум за музиканти

Няколко кавърчета


Gabeta

Recommended Posts

  • Отговори 45
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Браво, моме! Естествено и хубаво пееш! :hysterical:

 

Само едно съветче от мен - вероятно си емоционална натура, което е прекрасно за пеенето, но пък трябва и да не се забравя да се изпеят някои по-колебливи тонове, като например преходните тонове по-прецизно, без, макар и минимално, първоначално отклонение.

 

Продължавай напред с пеенето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшна си, Габи, много ми харесаха всичките неща, много добър подбор си направила. Направо не мога да повярвам, че има хора като теб, които наистина се интересуват от истинската музика. Браво, ето виж и моите неща :hysterical:http://www.4shared.com/file/163562010/5886...in_mixdown.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Polyphone, aбсолютно си прав за колебливите тонове, те са ми главния проблем :hysterical: Работя над това :hysterical:

 

Chuck Norris, много мил коментар, благодаря ти!

 

Pwnzorafied, радвам се!

 

 

Изобщо - топлите ми сърчицето като оценявате положително труда ми. Много сте мили всички! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готино изглеждаш - сценично поведение 6+

И много хубаво пееш също :girl_witch: (малко тъпо ми е щото не съм Фънки да давам такива коментари)

 

Моето мнение обаче е, че

ако искаш да коментират повече гласа ти, отколкото как изглеждаш, пробвай да ги запишеш на wav или mp3.

Аз не пускам клипове в youtube, щото много се разваля качеството (особено за вокали) и не се разбира, колко добра си всъщност.

Ако имаш хубав микрофон и повече време, запиши ги на mp3 и ги пусни пак ;)

Щото някои хора оценяват повече с очите, отколкото с ушите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готино изглеждаш - сценично поведение 6+

И много хубаво пееш също :drummer: (малко тъпо ми е щото не съм Фънки да давам такива коментари)

 

Моето мнение обаче е, че

ако искаш да коментират повече гласа ти, отколкото как изглеждаш, пробвай да ги запишеш на wav или mp3.

Аз не пускам клипове в youtube, щото много се разваля качеството (особено за вокали) и не се разбира, колко добра си всъщност.

Ако имаш хубав микрофон и повече време, запиши ги на mp3 и ги пусни пак :singer:

Щото някои хора оценяват повече с очите, отколкото с ушите.

 

 

Това го забелязах съдейки по някой от коментарите тук.

Както забелязвате клиповете са от 2008-ма и не съм имала за цел да го разпространявам където и да е освен в Youtube.

Все пак се реших, но наистина искам да се оценява само гласа ми. Просто нямам добър микрофон, записвала съм със цифров апарат.

А и единствената програма на PC-то ми е вградения към Windows-а sound recorder :D

Ако имам по-добра възможност за запис веднага ще се възползвам и ще я споделя с вас :)

 

Много ти благодаря за този коментар, наистина беше от полза! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина искам да се оценява само гласа ми

Следващия път, като се записваш застани зад фотоапарата и готово. :drummer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cool Edit или новата версия - Adobe Audition са много удобни програми.Може да си записваш втори гласове или акомпанименти отдолу.И за тебе ще е по добре да се слушаш отсрани, отколкото с апарата.

 

Ти сериозно ли се занимаваш с музика? Вземаш ли уроци или си имаш група?Или си пееш за кеф?

Ако се занимаваш сериозно е хубаво да имаш микрофон.Иначе няма смисъл наистина.

Важното е да си правиш кефа. :thumbs_up:

 

Поздрави и успех!

Редактирано от N1cksoN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

N1cksoN, ще си я сваля тази програма, мерси! :greenball:

Както казах още в началото на темата, занимавала съм се само любителски досега, имах микрофон преди време, тъй като и баща ми е музикант, но направих грешката да го дам 'на заем' и повече не го видях :cheers2:

 

 

Baby Thomas, радвам се, че са ти харесали!

 

 

Благодаря отново!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NICE!!! :punk_guitar: Определено не е моят стил, но пред таланта очи не затварям :P Освен това няма лошо човек да се показва пред феновете :punk_guitar:

:greenangel: Някой беше говорил за косата ти. Съвет от мен: ако не искаш да ти влиза в очите и да я оправяш с ръце по време на изпълнението, или я връзваш, или куфееш повече :)

Давай смело все така и успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.