Jump to content
Българският форум за музиканти

Търсене на уа


Eralian

Recommended Posts

Най-вероятно това е питано преди,но откъде може да се намери някой добър уа-уа от подобие на или направо Dunlop Crybaby(ако може и магазини във Варна да ми кажете,златни ще сте) :):music336: Благодаря предварително!

P.S. Ако обичате,светнете ме и за цените ;)

Редактирано от Eralian
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси,човек,очаквах да е там някъде цената.Отворен съм към всякакви предложения - който желае,нека пише! :)

О да,и ще използвам случая да ви питам дали знаете дали и Izzy Stradlin си предпочита 1.14мм Tortex ;):music336:

Редактирано от Eralian
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно това е питано преди,но откъде може да се намери някой добър уа-уа от подобие на или направо Dunlop Crybaby(ако може и магазини във Варна да ми кажете,златни ще сте) :greenangel::offtopic-001: Благодаря предварително!

P.S. Ако обичате,светнете ме и за цените :thumbs_up:

Пробвай Vox 847, според мен е по добър от Дънлопа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига да го намеря на сходна цена,ще му дам шанс :greenangel: Надявам с това да ми помогнете :offtopic-001:

Редактирано от Eralian
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разглеждах в РФ Dunlop Crybaby и не останах впечатлен от изработката им. Видяха ми се доста ненадеждни, особено в частта с потенциометъра и зъбната рейка.

Според вас, имат ли въпросните педали механични проблеми или си въобразявам?

 

Ще съм благодарен (предполагам и авторът на темата също) ако споделите алтернативи на въпросният педал в този ценови диапазон ~200лв.

:thumbs_up:

Редактирано от ristis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zakk Wylde signature-a изглежда доста стабилен предвид, че е железен. Навътре механиката навярно е същата, но пък и какво усилие има върху нея?

Предвид, че Хамет им е клиент сигурно са се погрижили за издръжливостта на зъбните колелца :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако те притесняват рейката,зъбното и пота на бебетата-пробвай Morley .Там няма такава механика.Преди известно време xxxx ги внасяха,сега вече не знам.Иначе се продават резервни части за ревящите бебешондери и винаги можеш да ги подмениш,ако се наложи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хех,мен не ме притеснява здравината до такава степен,съмнявам се,че ще го строша. :D Но все пак бих оценил много мнението на някой,който си е имал работа с такива бебета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.