Jump to content
Българският форум за музиканти

Sign in to follow this  
Eralian

Търсене на уа

Recommended Posts

Най-вероятно това е питано преди,но откъде може да се намери някой добър уа-уа от подобие на или направо Dunlop Crybaby(ако може и магазини във Варна да ми кажете,златни ще сте) :):music336: Благодаря предварително!

P.S. Ако обичате,светнете ме и за цените ;)

Edited by Eralian

Ето от RF.

Цената е 185 лв. то си пише.

P.S.: Това само с помощта на Google. Надявам се да съм помогнал.

Мерси,човек,очаквах да е там някъде цената.Отворен съм към всякакви предложения - който желае,нека пише! :)

О да,и ще използвам случая да ви питам дали знаете дали и Izzy Stradlin си предпочита 1.14мм Tortex ;):music336:

Edited by Eralian

Май Фактор са официални дистрибутори на Дънлоп, за разлика то РФ.

Хехе :D И китарката ми е оттам.Ще го подкарам тоя звяр на Factor SТ,нали ;)

Ще го подкараш и още как! :D И аз си търся crybaby,само че в ибей,щото са по-евтини.На старо,естествено.

Най-вероятно това е питано преди,но откъде може да се намери някой добър уа-уа от подобие на или направо Dunlop Crybaby(ако може и магазини във Варна да ми кажете,златни ще сте) :greenangel::offtopic-001: Благодаря предварително!

P.S. Ако обичате,светнете ме и за цените :thumbs_up:

Пробвай Vox 847, според мен е по добър от Дънлопа

Стига да го намеря на сходна цена,ще му дам шанс :greenangel: Надявам с това да ми помогнете :offtopic-001:

Edited by Eralian

Разглеждах в РФ Dunlop Crybaby и не останах впечатлен от изработката им. Видяха ми се доста ненадеждни, особено в частта с потенциометъра и зъбната рейка.

Според вас, имат ли въпросните педали механични проблеми или си въобразявам?

Ще съм благодарен (предполагам и авторът на темата също) ако споделите алтернативи на въпросният педал в този ценови диапазон ~200лв.

:thumbs_up:

Edited by ristis

Zakk Wylde signature-a изглежда доста стабилен предвид, че е железен. Навътре механиката навярно е същата, но пък и какво усилие има върху нея?

Предвид, че Хамет им е клиент сигурно са се погрижили за издръжливостта на зъбните колелца :thumbs_up:

Ако те притесняват рейката,зъбното и пота на бебетата-пробвай Morley .Там няма такава механика.Преди известно време xxxx ги внасяха,сега вече не знам.Иначе се продават резервни части за ревящите бебешондери и винаги можеш да ги подмениш,ако се наложи.

Хех,мен не ме притеснява здравината до такава степен,съмнявам се,че ще го строша. :D Но все пак бих оценил много мнението на някой,който си е имал работа с такива бебета.