Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся името на една песен на Вай


Fenix

Recommended Posts

По принцип не слушам Вай, та не знам това негова песен ли е или друга, ама ако някой я знае може ли да ми каже, какво е това произведение на изкуството?

 

Тука е

Редактирано от Fenix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно ве.

Божеееее, лайв изоообщо не звучи така както съм я слушал на клипа. Там ми звучи нек'во супер гадно такова. А то.... :metalist:

 

Мерси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-хубаво(или пък грозно, зависи от уменията на "свирущия") звучат нещата на живо :metalist: Щото няма cut/copy/paste/crossfade :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М/у другото имам две парчета, озаглавени Tender Surrender, ама са супер различни и нямат абсолютно нищо общо. Сори,че не мога да Ви дам линк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за въпроса,но къде си слага перцето докато свири с пръсти (или свири само с палец, а го държи между пръстите си ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за въпроса,но къде си слага перцето докато свири с пръсти (или свири само с палец, а го държи между пръстите си ?

 

понякога и в устата :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малееееееееееееее аз от колко време търся ТОЗИ ОТГОВОР!!!!!

 

Само като видях темата и ми стана ясно кое е видеото преди да го изтегля!!!!!!

:metalist::headbang::headbang::virtuoz::unsure::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

 

Евала!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че обичам да иронизирам, но...

Абе как се казваше една песничка на Пърпъл, започва с един риф: та-та-тааа/та-та-та-таааа, а в припева се пее за някакъв дим... Известна ли е? :think:

 

:metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе как се казваше една песничка на Пърпъл, започва с един риф: та-та-тааа/та-та-та-таааа, а в припева се пее за някакъв дим... Известна ли е? :think:

Абе ей, как да не е известна бе!!!

Тва е малка нощна музика Тадада даааааа :D (съдбата чука на вратата)

 

 

А тоя Вай известен ли е? И ако да с какво. Щото гледам голям зор му е да свири на тая китара, постоянно се мъчи, криви се, прави някакви гримаси от зор? То и на мен ми е трудно да свиря, ама пък не се напъвам чак толко, току виж съм се на*кал! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.