Jump to content
Българският форум за музиканти

Как се прави хит?


Recommended Posts

...Музата(която коментирахме в една друга темичка  ) идва прилично гола и носии тихо ти прошепва на ушенце: D9, A#, Gm, A9... ...

Хубава прогресийка! :godbless: Тя, таз муза, твойта, дибидюз бре! :godbless:

Fun-че! Не се заяждам! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Музата(която коментирахме в една друга темичка  ) идва прилично гола и носии тихо ти прошепва на ушенце: D9, A#, Gm, A9... ...

Хубава прогресийка! :godbless: Тя, таз муза, твойта, дибидюз бре! :godbless:

Fun-че! Не се заяждам! ;)

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давам! Факта, че не си чул, пък отговаря на твоя въпрос!

 

... аз въпрос не съм задавал ... :(

 

p.s. Не се заяждам B)

Ма не съм и помислил бре брато. Аз ако помислех, че се заяждаш щях да те захапя също! :D

Просто този пост ми дойде много хубаво. Thanks for it! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стига наливали бре, пиянки!!!

аз всяка сутрин раждам по един стойностен хит, но го давя в кенефа да не ми го откраднат ония от бизнеса...олеква ми ако не друго :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стига наливали бре, пиянки!!!

аз всяка сутрин раждам по един стойностен хит, но го давя в кенефа да не ми го откраднат ония от бизнеса...олеква ми ако не друго :)

:) :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щурците :killyou: сащо са 100 % крадци - парчето Стар албум е дословно откраднато

на анлийски е Pickture this- nananana така нататака като дори е запазен смисъла на текста - доста често чо въртят по VH1, Пети рай съвет на Тангра също е гепено -мисля че оригнала се казваше Freak и него го въртят по VH1

А по темата Щурци сещам се че навремето - доста отдавна преди 15 години пак ги бях гепил че са свили песен на Wichbene ash- те си мислят че като примерно Уичбоне не се въртят по радиото и не се знаят в БГ, което до голяма степен е истина, ама има и пишман меломани.

Аз като правя кавар си казвам.

Ето Сигнал никога не са крили че правят парче на Юрая Хийп с български текст - Спри се -Free me

и с мойта група сте правиме такова нещо- но загега не казвам преди да сме го записали.После ще уведомим .

Иначе гледам благосклонно на гепването на рифове или ликове- Например АЙС АЙС Бейби си е готино ,беше взет само баса, но това не попречи Куин да рассипят Ванила Айс :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Абе на Щурците даже името им е крадено от 'Тhe Beatles'. Ама докато в 'beatles' поне има нещо тарикатско (заради намека за beat-less), наш'те просто са си го плеснали ей така;)

 

Абе аман с тия Щурци, Сигнал, ФСБ и прочие. Умрели кучета са тва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Ето Сигнал никога не са крили че правят парче на Юрая Хийп с български текст - Спри се -Free me

Може да не крият /то би било трудно с такава известна песен/, обаче това не пречи на българския текст да е толкова малоумен :bravo:

Редактирано от Burton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе на Щурците даже името им е крадено от 'Тhe Beatles'. Ама докато в 'beatles' поне има нещо тарикатско (заради намека за beat-less), наш'те просто са си го плеснали ей така:lol:

 

Абе аман с тия Щурци, Сигнал, ФСБ и прочие. Умрели кучета са тва.

ФСБ са супер група :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.