Jump to content
Българският форум за музиканти

Болки в гърба


pepata

Recommended Posts

Хм... то и аз като си зех Джаксъна King V сега свиря седнал китарата на десния ама се получава все едно е на левия и се получават болки в гърба, на старата много рядко свирих на левия ама и там праеше проблем...тфа да е на левия е тшк раота.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти.

3-4 часа не са толкова много.

С колан ли свириш?Съдейки по снимката на профила ти няма как да не те заболи гърба.

Има ли болка значи нешто не е наред.Няма естествен баланс и тялото компенсира. При свирене трябва да си абсолютно отпуснат и да не чувстваш никакво напрежение никаде. Обърни внимание следващия път като свириш каде е чувстваш напрежение и опитаи да го разхлабиш. Аз имах период в който свирех по 12 часа на ден с малки почивки. Много е важно да загряваш добре ако ще свириш дълго време. Загряваш и разтягаш.Цялото тяло.

Поздрави!

Свиря без колан, но като се замисля това може би не е лоша идея..... както и да е, благодаря за съветите мисля, че локализирах проблема. :)

Тоя на снимката му не е ли вокала на Кафяв ден ?

На снимката съм аз, :) но само на живо свиря толкова ниско, когато се упражнявам е различно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде пък да те видим по телевизията, как правиш реклама на космодиска :excl: Даже изсвири някоя песничка, като онзи с акордеона :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия болки ги имах и аз в началото. Щото много се свивах и буквално лягах върху кухарката. И като прибавим и седенето на легло, а не на стол и т'ва там. Просто явно е до стойка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.