Jump to content
Българският форум за музиканти

Floyd Rose


Steve_Vai

Какво мислите за използването на Floyd Rose или друго заключващо тремоло?  

154 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Има толкова много такива теми че не си е истина и колкото и да си чешем клавиатурите,все стигаме до извода,че зависи от това кой как свири и какво свири.....просто всеки да каже + и - и всеки да си преценява,иначе просто става караница...

Редактирано от Shred
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 81
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Доста от хората прекалено глупаво абсолютизират този избор. Това не е като на коя религия да си последовател. Това не са две коренно различни философии, а две устройства (имам предвид неподвижните магарета и плаващите такива), които придават различни характеристики за вършенето на една и съща работа чрез един и същи инструмент.

 

Всичко опира до лични предпочитания и всеки с радикални мнения е чисто и просто голословен и се прави на глупак.

Редактирано от Yves
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^С аватар съм на Les Paul, защото това за мен е китарата, която ме запали, като цяло, към китарите. А и виж ся, т'ва, че не внасят някви части за Floyd в България не е причина да си го изкарваш на тремоло системата, а на други хора, ако толкова искаше да си намериш, щеше да си поръчаш от чужбина или да помолиш ако имаш някой познат в чужбина или купуващ неща от интернет да ти поръча частта и да ти я доставят. Ако искаш нещо толкова, няма да се оплакваш, а да се опиташ да си оправиш проблема, тоест да си вземеш блока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ли? Благодаря ти много за просветлението ... Когато ти се заяждаш простено ти е , а когато аз не ... Както и да е то когато не искаш да признаеш нещо от 10 кладенеца вода ще донесеш и пак ще е твойто. Аз повече по тази тема няма да пиша. FLТ Ненужна машинка... Опа ти си от ТУЕС .. Сори простено ти е.. хахахаха

Редактирано от BloodMetall
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

когато аз си купувах китара се бях насочил към Ibanez RG350 но едно момче ме съветва да не я вземам защото FloydRos-a ще ми е проблемен. Тогава незнаех какво точно може да му е проблемното защото знаех само какво прави. Сега се радвам че си взех друга, защото докато се уча сменям по няколко настройки на седмица, а с флойда това щеше да е доста по-трудно. Иначе Флойда е доста полезно нещо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.