Jump to content
Българският форум за музиканти

They Way You Make Me Feel


Mindblow.

Recommended Posts

Доста голям фен съм на музиката на Майкъл и понеже от няколко дни не спирам да слушам тази песен, реших да я изсвиря и изпея :) Понеже се получи що-годе добре, пускам я тук, за да кажете мнението си :)дзън

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти вярно ли си на 15?

Много добре си се справила!!! Направо отлично!

 

Aз сега съм се зарибил да правя Billie Jean. Стигнал съм до 2-рия припев. Ако искаш, като я направя, ще ти я пратя да я изпееш.

Редактирано от Sandman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ииии, к'во е суингарскооо!

Ти ли си измисли аранжимента? Ти ли си насложи гласовете?

Само на 15 години! :):):godbless:

 

Браво, браво, страхотно си уловила темперамента на пеенето на MJ, много сладка трактовка!

 

Аз... се извинявам, че съм се отплеснала и не бях те изслушала досега (всъщност май не влизам в Кавърите много-много напоследък), но ти чух всичко във 4shared - изпълни ме!

Опитай в Джем, ти имаш потенциал да интерпретираш и се справяш фантастично!

 

Адмирации, Рафаела... :)

Редактирано от Angelina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за коментарите :punk_guitar:

 

Sandman: с удоволствие бих изпълнила Billie Jean! :punk_guitar: Ще чакам да я завършиш и да ми я пратиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много големи поздравления! Справяш се отлично и то не за 15 годишна. Дори не ми се мисли колко още можеш да се развиеш, не позволявай на нищо и на никой да те отклони от пеенето! Ще следя на следващия "Айдъл" за теб :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

А нeeeе!Защо си го отрязала така??? ;)

Като една Шехерезада ни оставяш да чакаме до следващия път. Такъв аранжимент идеално ми се вписва в концерт на Кристина Агилера примерно.

Много готино, тази тема е отпреди да се регистрирам,а и не си се включвала май в джема?Хм... :thumbdown: затова съм те пропуснала досега.

Пусни някоя авторска идея да поджемим :music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.