Jump to content
Българският форум за музиканти

Sign in to follow this  
Yves

Metallica а'ла Канал 3 ("на каданс")

Recommended Posts

Металика са обект на изследване с високоскоростна камера в предаването на Discovery Channel - Time Warp. Май споменаха, че става въпрос за 5000 кадъра в секунда :P

Някой може да го е виждал, но за мен е ново. Определено има какво да се види :godbless:

I част

II част

III част

IV част

Edited by Yves

А ла Канал 3 хахахаааха,веднага ще го гледам,благодаря,че си правиш труда да търсиш интересни работи.

Айде стига бе!!!! :P:godbless: Това го сънувах, че ще се случи, просто си го знаех!!! :headbang::recourse: Веднага ще го гледам! :metalist:

А, не съм си правил труд, видях рекламата по Дискавъри и понеже не ми се чака до деня, в който ще го дават го намерих в ютюб :P

(разбиват едно LTD в земята, бог да го прости)

Edited by Yves

еле аз съм фен на Тайм Уорп напрао не моа да повярвам че Металика участват мн тенкс :headbang:

(горкото ЛТД да го бяха дали на мен :P:godbless: )

Edited by /BaSS FreaK/

По дяволите, скъса ми се сърцето заради ESP-то и Westone-чето. :greenangel: а бяха толкова хубави...

По дяволите, скъса ми се сърцето заради ESP-то и Westone-чето. :hysterical: а бяха толкова хубави...

Отврат, направо... :greenangel:

В смисъл... Стига бе! За идеята можеше поне "дъми" да използват! Защо истинска?!

Толкова хлапета си мечтаят за такава китара - а тия - бух по земята! :)

Reload, St. Tanger, сега и това... :D

Деа лудия басист в Меса се включи че да издъни кабинета :greenangel::):D:hysterical:

Сигурно тия китари са от реквизита на шоуто. Просто казват "Гледайте колко сме велики, заради нас самия James Hetfield си счупи две от китарите."

Общо взето файда. Защо металика слоумоушъннаха, свирят много бързо ли? Тряаа Петручи, ама него пък няма да могат :hysterical:

Затова,че са си чупили китарите са стигнали дотам,че да могат да продължават да чупят.

Edited by MasterOfDisaster

абе нз оба4е лигата на Джеймс е доста гнусна :hysterical:

Абе ако си говорим за бързина да бяха хванали George Kollias да заснемат. При него поне има какво да се види.

Кой говори за бързина в случая? :)

Говорим за това да се види какво се случва с инструментите, телата на музикантите, а и не само, при едно рок изпълнение... по-интересно ще е на зрителите да видят една от най-популярните банди под лупа. Ако ставаше въпрос за бързина щяха да вземат някой будистки монах.

Поне виждате, че китарите далеч не са толкова деликатни и крехки, колкото повечето хора си мислят :) Направени са за яко свирене, дори и LTD с bolt-on гриф, че и hollow-body китарата се чупят друдно дори от животно като Хетфилд :)