Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

^Аз си мисля, че нашият мил съфорумник може би е консултант или има нещо общо с бизнеса, та затова горните неща му убягват, когато пише по тези теми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

marvin : отиваш да си купиш кола даречем BMW и казваш ,че искаш да е M серия

От другата страна без усмивка , без какъвто и да е жест за шега , майтап , хумор , консултанта ти подава ключове за фадрома и казва : за какво ти е това мощо BMW вземи си фадрома M5-30 тя е 15 литрова и е с 1000 коня :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Marvin, това не е шега защото за пореден път отиваш и те разочароват и ти пускат тъпата шега.

Тогава бях с Пламен (chalgasucks) в магазина и ме напуши много кофти, за пореден път да липсва продукт ,за който всяка седмица питаш!!!!

 

И както каза някой друг по добре е да ти се извини за липсата на продукта и да ти предложи алтернативи.

На мен ми предлагаха 13ки + една 10ка дадарио ърни манджа с грозде и повече пари и защо? защото никой не му пука кои от какво има нужда та нали така те печелят, айй моля ти се.

 

А ти ако работиш като продавач консултант моля те не слагай клиентите си под общ знаменател.

Та ако не можеш смени си работата.

Редактирано от euphoriaburn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че в РФ-а продаваха по отделно струни, взимаш си обикновен комплект и 1 струна отгоре.

 

 

Да но не от всички аа представи си ако тръгнеш да сглобяваш цялостен сет по отделно колко ще ти излезне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ Евтим

 

Абе, знаеш ли го... Може пък от рицарско благородство да брани честта потъпкана на онеправданите "консултанти" в някои магазини... :D

Факт е, че освен едни похвалени по-горе музикалните дистрибутори в БГ не са клиентски ориентирани - РФ ги изкоментира маса народ, в Дайнакорд ми искаха капаро за китара от ТЕХЕН обект (беше в друг град), интересно ми е къде са се опитали да набутат на chalgasucks фадрома... :hysterical:

 

@ chalgasucks

 

ХА-ХА-ХА-ХААААААААААААААА! :greenangel:

:)

Редактирано от Jorko_Beliata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Малко по-скъпо от един комплект, има Earnie Ball 10-46 и си купуваш 0.60-ка.

Редактирано от djbnz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже темата е доста четена, продавачите рано или късно ще минат през нея, освен ако не отиде в кошчето, та нека погледнат и тази - http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=65163&hl= В нея се говори за сходен проблем с бас струните.

 

П.П.:

В момента чакам да ми пристигнат струни от УСА, а защо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си поръчвам струни от ибей излизат ми под 9 лева - тука са 14 или 15 зависи от магазина и даже ми подаряват по 25 перца на комплект които тука даже им искат по 1,50 . Ми гледайте си работата господа магазинери,нема да ви стъпим в дюкяните да ме гледате все едно ви дължа пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роко това с Visiarts почти ми харесва ,но само Boomrеs са 10 - 60 Erniball sa 10 -56 ...

 

Според мен ДР хай биим имат повече напрежение и 10-56 ще свърщи работа.

Въпросът, е че немогат да се намерат.

Нищо поне някой друг може да го ползва това с Визиартс, както и мен ще ме спасява на моменти.

 

Едит

 

Серенгети: какви струни?

Редактирано от euphoriaburn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напълно съм съгласен музикалните ни магазини в България (поне повечето) ''миришат'' :greenangel: и на мен ми се е случвало така слушай отговори:

-Ами ний ше получим до една седмица не се тревожи ше поръчаме.

След една седмица:

-Казали сме че ше поръчаме?... ами ... ами... ний поръчахме ама те мн бързо свършиха.

 

или пък 20 мин. ти разправят че тва дет го искам не било хубаво и ти дават тва дет имат

-Ами да тва е мн хубаво ама виж тва го получихме миналата седмица и е най доброто за момента.

 

абе мога да дам още 200 примера ама няма смисъл тва е България :)

П.С. тва е мое мнение не казвам нищо срещу конкретни магазини но дори да е трагично си има и хубави музикални магазини :D

извинявай че малко се отклонявам от темата

Редактирано от /BaSS FreaK/
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся :

аз:Превклиючвател (Switch) 5 степенен ,за китара с 3 единични адаптера при което отговора е следният

продавач:-Той е 3 степене няма 5 степенен

аз:-Как да няма ,има !

продавач:-Къде си виждал 5 адаптера на китара имаш три, тоест 3 степени . При което взима някакъв Скуаер и показва 1 ,2 и 3 :) ... а 4 и 5

 

:greenangel: като се замисля това беше мега най-бруталното излагане в музикален магазин . ДА отбележа, че магазина не беше в София

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.