Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

много такива случки имам от глупави по глупави ... ама то в един момент става жалко :hysterical:

така си е :hysterical: ама не можах да се здържа - ника рулзззззз :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

- Трябват ми по-дебели понеже свиря бемолно (макар и до ден днешен се чудя ,защо изобщо му обеснявах )

продавача :

- Е по-добре си вземи струни за бас !

Човекът си е направил ултра-майтап с теб. Жалко, че нямаш необходимото (или поне някакво) чувство за хумор, за да го разбереш. И да - тези хора, които продават по магазините, не са случайни, повярвай ми. Иначе не се и съмнявам, че ти би бил много по-изпечен и компетентен продавач-консултант от всички, които работят в момента по музикалните магазини, но това е друг въпрос... :hysterical:

 

Повечето са случайни "повярвай ми". Или поне си дават вид на заспали и тотално незаинтересовани. Докато не си го набият в главите (или където им дава най-голямо удоволствие), че от клиентите им идва и заплатата им, нещата винаги ще са такива.

Редактирано от racerx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много пък сте отворени... къде сте виждали с 5 адаптера? :wallbash: проблемът от частен се превръща в общ. и май така ще е още неизвестно време... независимо какво си търсиш или искаш съвет - в БГ не става. продавач-консултантите са пълен ташак - на сън да ги видиш, шамар да им удариш. независимо дали те консултират за хладилник, автомобил или струни. така че, не се ядосайте - четете в нета,ревюта, форуми и поръчвайте отвън... или от тук ако случайно го има... а и често излиза по-евтино...

 

 

 

 

ПП Камертон - са красивото изключение от пейзажа. Толкова готини и симпатични хора... браво просто... дори ми предложиха веднъж да ми вземат китарата обратно, която бях взел преди 4 месеца и след преглед да си взема друга, по-скъпа, като ми приспаднат ПЪЛНАТА цена от първата.... удоволствие е да минеш да си поговориш най-малкото с тях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много пък сте отворени... къде сте виждали с 5 адаптера? :wallbash: проблемът от частен се превръща в общ. и май така ще е още неизвестно време... независимо какво си търсиш или искаш съвет - в БГ не става. продавач-консултантите са пълен ташак - на сън да ги видиш, шамар да им удариш. независимо дали те консултират за хладилник, автомобил или струни. така че, не се ядосайте - четете в нета,ревюта, форуми и поръчвайте отвън... или от тук ако случайно го има... а и често излиза по-евтино...

 

:wallbash: :wallbash: :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.