Jump to content
Българският форум за музиканти

Китарата, която бихте си купили


bulby

Recommended Posts

Аз си имам почти такъв Страт(Fender Startocaster STEVIERAYVAUGHN Signature Model),така,че откъм такава китара съм се оборудвала.

От другите ми е любопитно да пипна "Gibson SG Angus Young Signature Model"...Дъл' ш'ъ стани некой ден?!? :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох да... и на мен ми е слабо място SG не само Ангъс Йънга... Преди много исках такава, ама всички добри SG почват от доста над стратовете. Разбира се има SG special aма това по - добре един Епифон, той даже може да вади по - добър звук...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що па за метал?, аз не сфира такфизи <_< Aми Ингви? Ами оня (сори за феновете на Сепултура) дето не му помня името от съответната група, вярно неговия е HSS aма на тия не ми харесва звука чак толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам място да постна смнимка затова ще пусна линк, пък който иска да разгледа. Китарата ми мечта е KH-2 - M-II - Boris Karloff Mummy graphic .

http://www.allmetallica.com/info/equipment/kirk.php -ето тука има линк <_<

Т'ва е картинката на аватара ми. Само дето 'Кirk owns the rights of the picture' тъй че никой няма право да има такава китара. В такъв случай китарата ми мечта е KH 2 Caution Hot.

А ето го и него:

http://www.espguitars.com/sig_kirk.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Несъмнено piece of art..само тая пластмаса ми бърка в мозъка :/ , но розара е жестока :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Несъмнено piece of art..само тая пластмаса ми бърка в мозъка :/ , но розара е жестока :bravo:

Каква пластмаса?! B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тая би ми паснала перфектно на хълбока :green:

Но да е с тоя "цвят", пикгарда и пластината, която дъгжи струните да са черни, и хардуера да е сребърен или черен :green:

Ако я зяпам още ще измисля и други неща, дето не харесвам B) , затова мисля да спра дотук :green: :guitar: :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.