Jump to content
Българският форум за музиканти

Кое ви беше първото камионче?


synyster_vengeance

Recommended Posts

Аз трябваше да избирам: или Кремона или Милин камък... нямаше пари и за двете...

Разбира се избрах Кремоната. После се амбицирах и си направих собственоръчно един дистър по схема от Млад конструктор. Бутнах го в една синя сапунерка и после кеееееф! :):)

Бях си направил междувременно и едно усилвателче с TDA2020 и една трилентова тонколона с говорители от телевизор Рубин 714.

... Еееех какви времена бяха...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Кухарка с адаптер и с букса петица, и включена във входа за запис на Finezia. :) Естествено плъзгачите набичени докрай.

Finezia(1).jpg

 

пп. Много тъпа тема! Трябва да се направи регистър за най-тъпа тема.

След това и класация топ 3, с награди естествено...обещавам да спонсорирам наградите.

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rocktek Distortion - най-отвратителния дисторшън, който съм чувал до ден днешен! Не го препоръчвам дори на най-големите си врагове!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият ефект ми беше Ibanez TS 808. Взех го много евтино.

Какво беше разочерованието ми, когато се прибрах в къщи и го пуснах ...нямаше джът-джът :metalist:

2-3 години свирих с "Милин Камък", докато се светна какво съкровище притежавам :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ е те това са камиончета !

 

Пък мойто първото беше ей това дисторшънче DSC01246.jpg сигурно е познат на всички до болка,особено с якия брум дето вкарва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DSC01246.jpg

Distortion Милин камък, гр. Враца

Нали съм Врачанин, какво друга да си взема!?

Даже се запознах с конструктора на 3-те педалчета, сега не знам дали е още в България? Живееше на "Дунав" под "Суми"! Говоря ви за 1998-1999-2000-2001, просто ми е много назад за да си спомня кога беше! И тогава си спомням че се говореше, че след това е излетял за USA. И като разрових малко в интернет се оказах прав, ето фирмата му: http://www.ilitchelectronics.com/products.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Danelectro FAB Overdrive - изненада ме с якия саунд. После го взривих без да искам. :wacko:

 

Я кажете къде мога да си намеря понастоящем въпросния Distortion Милин камък, гр. Враца ?

 

Както и въпросната схема от Млад Техник :huh: Просто са ми интересни. А и ми се занимава с глупости ;)

Редактирано от noflip
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ ето я темата от форума за дисторжъна "Милин Камък" - ТУК

...имаше и схема от 'Млад Конструктор' из постовете...ако не се намери, прати си мейла на лични да ти я изпратя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи фуз ефект ето това http://irls.narod.ru/unch/distoshn.htm, притежаващ изумителен сустейн. Втори и все още настоящ самоделка MXR +.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.