Jump to content
Българският форум за музиканти

Ехоо :)


Zari

Recommended Posts

1)nickname:

Zari - Казвам се Зарин и за туй така се писах,понеже накрадко ми викат Зари или Зарка

 

2)Възраст:

15 годишна

 

3)Образование:

Основно

 

4)Вашият инструмент/и:

Електрическа и акустична китара

 

5)Предпочитан музикален стил:

Блек Метъл,Класически Рок,Дет метъл

 

6)Вашият вдъхновител:

Алекси Лайо,Джин Симънс

 

7)Досегашни (не)реализирани проекти:

Нямам

 

8)Странични интереси:

Биричка,сбирки,хекче,бокс,футбол,музичка

 

9)В кратце(или с две думи за вас самите):

Ами казвам се Зарин,накрадко Зари,на 15 от Видин,но живея в София :thumbs_up:

Мразя даскалото,много кофти е :girl_witch: слушам жица,разбира се :girl_witch: харесвам адски много

Крейдъл ъф Филт :) Амм друго... има рок бандичка от 4 годинки,а на китара свиря от 8 години и половина,

фактически от 1-ви клас :)

Ааа имам 33 акустични и 32 електрически китари...

ами друго не се сещам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава цифра :) Ще може ли снимка на цялото това струнно стълпотворение :) В този форум има двама, които съм признал като притежатели на толкова много инструменти накуп и това са Краси(temerut) и Док и съм леко Тома Неверни котато видя такива цифри :) Добре си ни дошла, инак :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нямам снмки на всичките ми китарки тъй,че ето ти част от тях :D

 

l9c3524335054d7afa24eb6.th.jpg

 

l46a7274e72f826a2561ab4.th.jpg

 

lf21e56423e197d51bc2d5a.th.jpg

 

l783c9876e2035974a252e2.th.jpg

 

Mоя си любимец:

 

l38ecc0a065ce20793b556c.th.jpg

 

И мечтата миии ... :

 

l13f354424fe94a2b9aa6d0.th.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Концетрирайте се върху китарите и пишете на кирилица, моля :thumbs_up: Прокурорската възраст на Зари също трябва да води до много удивителни ;) Чакаме записи на свирня :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла и от мен и приятно прекарване тук :lol:

 

Дано скоро се сдобиеш с мечтаната ти китара, макар че в колекцията си вече имаш доста по добри от нея ( според мен де, аз какво разбирам ). Видях ( въпреки ниската резолюция ) два американски Стратокастера, един американски Телекастер, един Гибсън ЛП Къстъм, едно СГ, Гибсън ЕС 335 (много добра), Том Андерсън, Тейлър, 12 струнен Гилд, Мартин и тн.. Много впечатляваща колекция, да си свириш със здраве.

 

Но явно масовата снимка включва по ранни образци, когато все още си била предимно винтидж ориентирана, а напоследък си посменила вкуса и си се насочила към по бюджетни метълските китари. Хубавото на този вариант е , че можеш да продадеш, примерно 2, 3 Гибсъна и да си вземеш тази която искаш и още 10тина подобни. Успех и като се снабдиш, непременно постни снимки, за да се порадваме и ние.

 

Много успехи със свиренетои още повече китари

Редактирано от kolio_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иихаааа...

 

много ве! Ти колекционираш ли ги всъщност? Аз 3 имам от които една не ползвам, другите пак не са винаги чисти без прах, тюннати и приготвени...

 

А казват, че било криза :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей ,че и от футбол се интересува. Единственото нещо ,което може да развали доброто впечатление е да кажеш ,че си от Манчестър Юнаитед . :icon_shithappens: Дано да не е така .

Евала за колекцията китари !!!

Приятно прекарване !!!

 

Едит : Абе колеги ,само аз ли забелязвам балкона . :mellow:

Редактирано от gpav
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла и от мен и приятно прекарване тук :blink:

 

Дано скоро се сдобиеш с мечтаната ти китара, макар че в колекцията си вече имаш доста по добри от нея ( според мен де, аз какво разбирам ). Видях ( въпреки ниската резолюция ) два американски Стратокастера, един американски Телекастер, един Гибсън ЛП Къстъм, едно СГ, Гибсън ЕС 335 (много добра), Том Андерсън, Тейлър, 12 струнен Гилд, Мартин и тн.. Много впечатляваща колекция, да си свириш със здраве.

 

Но явно масовата снимка включва по ранни образци, когато все още си била предимно винтидж ориентирана, а напоследък си посменила вкуса и си се насочила към по бюджетни метълските китари. Хубавото на този вариант е , че можеш да продадеш, примерно 2, 3 Гибсъна и да си вземеш тази която искаш и още 10тина подобни. Успех и като се снабдиш, непременно постни снимки, за да се порадваме и ние.

 

Много успехи със свиренетои още повече китари

:mellow: Тъкмо щях да и предложа предложа някоя метълийка метла бартер за онова червеното най у десно..трай бе

:icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.