Jump to content
Българският форум за музиканти

Greg Howe's Sunny Jam


ultramega

Recommended Posts

Кольо, Кольо, къртиш мивки и албански бункери направо!!! :girl_cray2: Racer X и той добре се е справил! Ех че кеф! Като стана на въпрос аз мойто соло не съм го записал от край до край, спирах поне 5-6 пъти. Пръстите не слушат главата :cheers2: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси kolio_k, опитах се да се впиша в трака, макар че не е точно моят стил, но пък за сметка на това твоят джем е точно в целта. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:godbless::godbless::godbless: Поклон на всички участници до тука - всеки е ударил с голям кеф личи си отдалече! Джема е супер як и много ме засърбяха ръцете да избича нещо само да намеря време :punk_guitar: Коле каква е тая нова шредърска китара с ластик отгоре кога я взе :))) прилича на едно видео в което съм виждал такава ей тук :

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се изкефих на вариантите , благодаря на взелите участие :punk_guitar:

Telerig, като знам как свириш, с нетърпение ще чакам да ти се отдаде възможност да запишеш нещо :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро направих едно малко бартерче и сега се опитвам да я използвам по предназначение. Иначе да, почти същата е като от видеото, а моята има по хубав цвят, като за момченце :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравус на всички !

Сгряхте бедната ми китарджийска душа.

Всички сте ударили "с отношение".

Кольо пак "уби рибата"....,

Менгел-а пък ме изкърти с тон,

Делянски както винаги ме изненада с това блусарско начало...

Още веднъж браво на всички и на Агоп за идеята.

Ако остане време ще се пробвам и аз....

Редактирано от galingit
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси kolio_k, опитах се да се впиша в трака, макар че не е точно моят стил, но пък за сметка на това твоят джем е точно в целта. :thumbup:

 

Браво бе Racere, ти що не свириш така и при пенсиите а ? :huh:

Редактирано от cold
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много як джем пичове,поздравления на всички включили се!!!

В момента нямам възможност да се записвам свястно и за това измърлях едно видео,но саунда е отвратителен.

http://www.4shared.com/file/142968162/4268b9a/sunny.html

 

P.S. Кольо,брутален си е*аси.... :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thumbs_up: Браво колеги! Много хубави неща чух и видях. :) Много ми е любимо парчето, а и тракчето кефи. Не се сдържах и го дръннах. Стана малко просташки, не можах да изнеса темата прецизно и достатъчно експресивно, но нямам време да се заигравам, пък много ми се досвири точно това нещо... Каквото такова. Ако ми остане време ще изсвиря някакъв по- приемлив вариант.

 

http://www.4shared.com/file/143081237/483d.../sunny_mp3.html

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.