Jump to content
Българският форум за музиканти

Greg Howe's Sunny Jam


ultramega

Recommended Posts

^ Много яко е станало! :offtopic-001: Кво се праиш! :girl_witch: Ямбол е стилът. :girl_witch:

@ Ултрамега - разби ме с тоя комплимент! :D За коренното/ то не е коренно чак/ причината е в корените сигурно...

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този джем е определено забавен, появили са се още нови и готини варианти, браво на всички участвали :P

 

Ето още един от мен, пак в удобния ми видео формат. От свирнята има още доста какво да искам, стана с доста грешки и излишно дълго ( а от там и скучно)

но ми хареса блендата и затова го пускам.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, по принцип доста добре се справя с 3 - 4 тона. Иначе на всички струни му идва множко по някога. Но определено е най добре справящия се в тази област ефект, който съм виждал ( без синтовете за китара де, те са вече на съвсем друг принцип и звукът е много различен)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вай,вай,вай - направо Стив Вай!Какво е станало тука?!Като гледам поне 10-тина човека са потрошили пръсти и ги събират от земята.Много яко!Просто всички са се разсипали от свирене,пък мойте пръсти понеже ще ми трябват няма да ги ползвам тоя път ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готино сте забили всички :(

 

ultramega, малко те пренебрегнах когато писах първия коментар по темата, но просто не бях чул твоята импровизация... има доста готини завъртулки.

 

За Кольо няма смисъл да се казва нищо... пак е извадил клавира :thumbs_up: и си свири въпреки че нежната му полвинка изказва истинска ревност относно това, че той свири на любимата и китара :).

Редактирано от zwero
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.4shared.com/file/144062640/f6331a27/sunny.html

 

 

Лелеее к'ви сте откачили всички..

И аз се включвам с едно мръсно..

Редактирано от tocata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.4shared.com/file/144062640/f6331a27/sunny.html

 

 

Лелеее к'ви сте откачили всички..

И аз се включвам с едно мръсно..

 

 

Еи супер густо майна :girl_cray2: , отдавна не беше наминавал от тук да ни изкефиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.