Jump to content
Българският форум за музиканти

Грайндкор вокал


рьоне

Recommended Posts

Знате ли някаква програма с която могат да се правят такива вокали, грайнд вокал в смисъл, аз мога да направя сравнително добър без ефекти, но ония ефект на повръщане грухтене и драйфане нема как да го искарам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бегай при Пайнер, там в студията от никакви вокали правят всякакви! Е, може да се наложи да направиш по някоя "услуга", ама кво да се прави, изкуството иска жертви...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бегай при Пайнер, там в студията от никакви вокали правят всякакви! Е, може да се наложи да направиш по някоя "услуга", ама кво да се прави, изкуството иска жертви...

Евала за плиткоумния ти коментар, но аз сериозно питам. Правим такава музика с групата, искам част от вокалите да ги направя по този начин. Доколкото знам имало некакви плъгини които вършат работа, някой ако има опит да споделя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звука, който те интересува не се прави с ефект. Трябва ти практика за да усвоиш необходимите възможности на гласните струни, евентуално в началото може да го правиш по-леко и да си помагаш с компресор, който да ти го усили така, че да звучи добре, понеже самия звук се издава трудно дори тих, а силен дори не е по възможностите на повечето хора, ако не притежават достатъчно развит гласов апарат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, нямам това предвид, вокалите си ги права, мен ми трябваше един тип вокал който освен с ефект няма как да се постигне, за да се получи някакво дублиране на места, така или иначе намерих един вст плъгин която върши работа :music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може би ако дадеш някакъв линк със въпросния звук или глас да се ориентират хората ще могат по лесно да помогнат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може би ако дадеш някакъв линк със въпросния звук или глас да се ориентират хората ще могат по лесно да помогнат.

 

http://www.myspace.com/tumourlasthouse нещо такова

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за офф-а, ама според мен по аудио референса който си постнал - спокойно можеш да грухтиш през някво голямо наргиле, примерно, и да постигнеш подобен бълкукащ звук! :hooray:

Иначе сериозно... наистина ли това искаш да "постигнеш"?! :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.