Jump to content
Българският форум за музиканти

Washburn N2, N4 -fenclub


TONY

Харесвате ли N2 & N4  

60 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

  • Отговори 30
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

^^ Не бе човек, не е мнителност. Мен ме кефи идеята, просто не знам дали наистина се справя с това, което пише, че прави.

Не бих казал чак нужен, но е хубаво да имаш една опция в повече :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Не бе човек, не е мнителност. Мен ме кефи идеята, просто не знам дали наистина се справя с това, което пише, че прави.

Не бих казал чак нужен, но е хубаво да имаш една опция в повече :cheers2:

 

На хора като мен им е нужен, ама не можах да си намеря. Още повече, че не ми се правят интервенции. Какво да се прави - ще купувам втора китара :girl_cray2:

 

Аз иначе гласувах "Кефи ме, ама не бих си купил". Защото като китара ми харесва, но не и за моите нужди.

Редактирано от Valserp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бетънкорт, ако трябва да сме точни.

ако трябва да сме най-точни - Нюно Бетънкорт :punk_guitar:

 

 

Нуно Бетънкорт - за да сме абсолютно точни за финал.

Редактирано от DILETANT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Не бе човек, не е мнителност. Мен ме кефи идеята, просто не знам дали наистина се справя с това, което пише, че прави.

Не бих казал чак нужен, но е хубаво да имаш една опция в повече :punk_guitar:

 

На хора като мен им е нужен, ама не можах да си намеря. Още повече, че не ми се правят интервенции. Какво да се прави - ще купувам втора китара :godbless:

 

Аз иначе гласувах "Кефи ме, ама не бих си купил". Защото като китара ми харесва, но не и за моите нужди.

 

Аз имах предвид за себе си, че не бих го нарекъл нужен :godbless:

 

Иначе да, за човек, който сменя строевете би било супер полезно. Обаче поне от моята гледна точка има малък казус...при китари с Флойд май е неприложимо, понеже би трябвало да се вдигне нивото на бриджа и въобще да се прецака целия строй. Ако това наистина е така излиза, че джагата е неприложима точно там, където има най-голям смисъл :godbless: А ако китарата е с фиксиран бридж или просто с блокиран флойд...какъв е проблема да се направи по нормалния начин?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Точно при китари с Флойд Роуз е приложимо и затова е създаден, понеже струните са двойно заключени, с едно натискане да настройваш 6-та струна от Ми в Ре и обратно.

Използва се както при еднопосочни, така и при двупосочни флойдове.

Но при двупосочните се налага допълнително изрязване на корпуса, както е при една от китарите на Нуно.

Редактирано от DILETANT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нуно Бетънкорт - за да сме абсолютно точни за финал.

http://www.youtube.com/watch?v=kU5PCcrjmAk

http://www.youtube.com/watch?v=gQAKzHKEzoc...feature=related

 

много си точен

 

но с Нюно сме по-точни

 

\/

Редактирано от checho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sDSC00057.JPG

 

Абе този падаук стайн много менте ми се струва, изобщо дори не се доближава до оригиналния цвят (да се изкажа и аз сега професионално :icon_shithappens: ). Повече ми наподобява на red mahogany :mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нуно Бетънкорт - за да сме абсолютно точни за финал.

http://www.youtube.com/watch?v=kU5PCcrjmAk

http://www.youtube.com/watch?v=gQAKzHKEzoc...feature=related

 

много си точен

 

но с Нюно сме по-точни

 

\/

 

Истината може би е някъде по средата.

Вероятно на португалски е Нюно, но в англоезичния свят да е Нуно.

Човекът си е роден на Азорските острови (Португалия), но е израсъл в САЩ.

На концертни записи на EXTREME съм чувал Gary Cherone да се обръща към него с Нуно.

По същият начин го преставя и Брайън Мей на китарния фестивал в Севиля.

Така или иначе задълбахме яко в Off, края на спора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в анкетата липсва отговор: "харесва ми, но не мога да си позволя покупката и" :)

 

 

Е, жалко, че съм пропуснал тази възможност, не знам дали мога да я добявя.

Спокойно може да отговориш с "възнамерявам да си взема".

 

Няма опредлено време, може да е другият месец, може догодина, може и след 10 -години.

Важното е човек да умее да чака (разумно, защото все пак живота минава, като на кино лента).

 

Падаук стейна на живо не е никак лош. Иначе да, видимо се различава с оригинала, но какво пък.

Вече хакнах на този един Димарзио еволюшън и WOW! Nuno meets Vai :P

Мисля още да я модна, като сложа още един пот, отзад на предният (който в момента е тон), да бъде волюм и някакъв по разчупен -например с череп. И след като ще я боцна за още един пот, значи на нея евентуално ще има Д-тунер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм фен на N4 и N6

 

за справка

N4 - HH

N5 - SSS

N6 - HSS

 

Не съм свирил на нито един от моделите, като изключим че подрънчах за малко на Сънчу-вата Н4-ка преди мноого години :cheers2:

Кефят ме на външен вид. На цена не ме кефят, особено N6-цата. Не знам защо са по-скъпи от N4 ?!?!?

 

Между другото забележете, че Нуно свири с Boss GT-8 :yes:

 

Колкото за d-tuna - та, самият Нуно (аз така ще му викам, не ме интересува как се произнася :butcher: ) казва, че му е писнало да сменя китари и за това ползва тази модификация. Което е много яко!! Тя е измислена от Ван Хален ( и на тоя ще му викам така). За съжаление става само за Floyd Rose. На моя Ibanez не става.

 

Ако някой ден имам много пари и не знам какво да ги правя - може би ще си купя по една бройка от колекционерска гледна точка :hooray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

^Голяма евтиния тука на тея линкове :) пожелавам успех на всички в тотото!:)

 

Гласувах за "харесват ми и възнамерявам да си купя",защото ме кефят много и форма и адаптери и всичко и звука и Нуно Бетенкорт разбира се.Моята китара е подобна на външен вид и ми харесва цвета на дървото.Като млад метъл и аз се кефих яко само на черни китари,но сега от три нямам нито една черна:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.