Jump to content
Българският форум за музиканти

Били Кобъм


Recommended Posts

Ами.......,днес бях на концерта!!!Не се развихри както може но.............,нека пишат другите които бяха там!!!!Само да кажа че за мен той е най-големият,и доста хора трябва да се учим от него!!!!Поздрави на всички фенове!!!!

 

П.С.Нека тук пишат и всички други,които са посетили и Софийския концерт!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах удоволствието да присъствам на два от трите джаз джемове в Петното, Пловдив.. Били Кобъм свири втория ден на два трака, но беше напълно достатъчно.. най-добрия барабанист, който съм виждал на живо.

 

Бих желал да похваля и българските барабанисти - Емил Пехливанов (ако не се лъжа) и Стоян Янкулов - Стунджи - бяха страхотни !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сравняваш музиканти е като да сравняваш ябълки с круши....

 

Чувам сладки слухове, че Кобъм може да посети Варна на 29ти. Има ли истина в това? :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре уе майка му д**ба за кво никъде не ги обявяват тея концерти.... ни плакати ни нищо.. баси каръка дето съм 3 пъти идва вече в Пловдив и все го изпускам.. напрао :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Ем тия неща ги организира общината...ти можеш ли да очакваш от държавна институция нещо да се направи като хората. Дет се вика не стига, че са го докарали ами искаш и да го рекламират :)

 

Занапред можеш просто да преглеждаш около касата пред сградата на общината, там поне плакати слагат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ момци,не сте прави :) !!!Плакати имаше на доста места,просто не ви е направило впечетление!Дори останах приятно изненадан че по подобен начин се рекламира подобно събитие(друг е въпроса че след 2 дни върху тези плакати,имаше разлепени други)!А относно абсурдите в България............,хайде да ги пропуснем,всички сме на ясно с тях!

Истината е че концерта беше наистина добър и мисля че скоро(да сме живи и здрави,а и Били покрай нас),отново ще го гледаме на българска сцена!Поздрави на всички и :thumbs_up: !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа отново имах шанс да видя този велик човек отблизо... страхотен музикант е страхотно се забавляваше и раздаваше добро настроение на другите музиканти и на цялата публика :icon_shithappens:;)

Присъствието му на сцената заличи дори и няколкото неща които правеха лошо впечатление. Дано да го видим пак скоро :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.