Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Всичко за PА сериите на Korg


CyberGene

Recommended Posts

За много години, колеги и читатели :thumbs_up: 

 

 

Ами щом не прекалявам прати всичко да.Може да намеря много бисери в нещо ненужно на тебе или другиго.Което не става го преслушвам и давам напред. Сещам се за една ловджийска поговорка в момента: -"Не се знае от кой храст ще изкочи заека !"

Редактирано от asan79onbashi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 829
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

здравейте може ли да ме опътите към по добър клавир имам възможност да изберъ между корг па 500 или корг па х 1про изкажете мнение моля и благодаря 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте може ли да ме опътите към по добър клавир имам възможност да изберъ между корг па 500 или корг па х 1про изкажете мнение моля и благодаря 

Привет! С какъв бюджет разполагаш? Забрави ги тези модели ПА 500 и ПА1х про, ориентирай се към ПА 800, ПА2х Про или ПА 600 ако решиш да вземаш някой от тези модели дай е-mail или Skype да ти пусна предложения :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

здравейте може ли да ме опътите към по добър клавир имам възможност да изберъ между корг па 500 или корг па х 1про изкажете мнение моля и благодаря 

Привет! С какъв бюджет разполагаш? Забрави ги тези модели ПА 500 и ПА1х про, ориентирай се към ПА 800, ПА2х Про или ПА 600 ако решиш да вземаш някой от тези модели дай е-mail или Skype да ти пусна предложения :)

 

Здравей аз се намирам във германия тук цените са доста различни намерих корг па 500 за 300 евро и корг па х 1про за 500 евро повече от 500 евро нямам за клавир със това разполагам  също така имам и един роланд GW-8 за които съм платил 300 евро преди това имах корг па 50 за който сажелявам че го продадох общо взето това е благодаря 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

здравейте може ли да ме опътите към по добър клавир имам възможност да изберъ между корг па 500 или корг па х 1про изкажете мнение моля и благодаря 

Привет! С какъв бюджет разполагаш? Забрави ги тези модели ПА 500 и ПА1х про, ориентирай се към ПА 800, ПА2х Про или ПА 600 ако решиш да вземаш някой от тези модели дай е-mail или Skype да ти пусна предложения :)

 

скаипа ми е borata_23 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

здравейте може ли да ме опътите към по добър клавир имам възможност да изберъ между корг па 500 или корг па х 1про изкажете мнение моля и благодаря 

Привет! С какъв бюджет разполагаш? Забрави ги тези модели ПА 500 и ПА1х про, ориентирай се към ПА 800, ПА2х Про или ПА 600 ако решиш да вземаш някой от тези модели дай е-mail или Skype да ти пусна предложения :)

 

скаипа ми е borata_23 

За  500 евро няма да намериш хубав клавир  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не знам какъв ще е, но според Иван Икономов, следващия модел от па серията няма да излезе следващите 5-6 години, защото в pa4x има много възможности за развитие....

Дай Skype за връзка, не става на лично! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги един въпрос относно ПА2х Про на един колега, не може да записва в mp3 формат, просто като натисне SHIFT+RECORD не излиза прозореца който ти позволява този запис!  Двата бутона и SHIFT И RECORD работят! Къде може да е проблема? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменяван ли е мп 3 борд  или нещо.Преди записвал ли е или няма имформация.Трябва се потърси помощ в някой специализиран сервиз,магазин.Препоръчвам  Гемамюзик ако клавира е в района на София.

Редактирано от asan79onbashi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Варна е колегата, той дори не знаеше тази функция за запис в mp3 формат, аз също му препоръчах да се свърже с Невилиян Гемижев  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме,отново хора за които,експерименти на цена 1500-2500лв. са нищо-работа,бълха ги ухапала...

 

:godbless:

 

Обяви от сорта на:

 

 

> Продавам KORG Pa600 с отключен семплер и операционна система на KORG Pa4X pro в перфектно състояние.Ползван е само в студио ...

 

 

Корг па 600 с вирсия на па4 има балкан разлика и е сас мулти семпьл клавира е вав перфектно сястояние вазможен е и бартер...

 

 

Нищо, че гаранцията им е отлетяла вече и половината от нещата на тези клавири не работят или работят бъгаво...

 

 

102263492_1_585x461_korg-pa600-new-2017-

 

 

Внимавайте,колеги какво купувате за по 2-3 хиляди лева, че аман от специалисти...

 

:godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.