Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Всичко за PА сериите на Korg


CyberGene

Recommended Posts

Това, което разбирам дотук е, че няма да стане! :( Благодаря за информацията. :) Но както се казва: "надеждата умира последна"!! :D :D Та да попитам още нещо! :D http://www.ikmultimedia.com/products/irigmidi2/ Ровех се из интернет и попаднах на това. Запознат ли е някой с тази машинка? Би ли могла да помогне? Нека каже някой по-компетентен, защото при тези връзки с MIDI и т.н, ме няма никакъв! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 829
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Това изглежда интересно, но пък се замислих, дори това устройство да е точно това, което си мислиш, не трябва ли и в операционната система на клавира да се поддържа миди интерфейс?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това изглежда интересно, но пък се замислих, дори това устройство да е точно това, което си мислиш, не трябва ли и в операционната система на клавира да се поддържа миди интерфейс?

Сега като го казваш се замислих! Но това може би работи като конвертор и преобразува единия сигнал в другия без да се поддържа от ОС на клавира, а преобразуването на сигнала да го прави машинката или не знам и аз. :( Не ги разбирам много, много! :D :D Нека някой, който е наясно да изкаже мнение! :)

Редактирано от krasi625
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разлика между GM и GM2 - General MIDI 2 extends the basic features of the General MIDI, allowing for 256 sounds and 9 Drum kits(instead of 128 and 1). Или обяснено на бг  GM  има 128 звука и 1 Дръм кит, докато GM2 има 256 звука и 9 Дръм кита! Да попитам някой може ли да ми препоръча добър сервиз на КОРГ или майстор във Варна имам за смяна 2 LED Blue които не светят, но бутоните работят! Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разлика между GM и GM2 - General MIDI 2 extends the basic features of the General MIDI, allowing for 256 sounds and 9 Drum kits(instead of 128 and 1). Или обяснено на бг  GM  има 128 звука и 1 Дръм кит, докато GM2 има 256 звука и 9 Дръм кита! Да попитам някой може ли да ми препоръча добър сервиз на КОРГ или майстор във Варна имам за смяна 2 LED Blue които не светят, но бутоните работят! Благодаря

Та по-добрият вариант е? GM or GM2?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото съм запознат, пич бенда  на pa1x е съвместим с този от pa800, а този от pa2x е съвместим  с този от pa50 и pa500. На външен вид не виждам разлика, но все пак не съм ги пробвал лично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добрият вариант... GM2 е разновидност на GM както съм обяснил просто имаш повече звуци и повече дръм кита, клавирите от нови поколения са GM2! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добрият вариант... GM2 е разновидност на GM както съм обяснил просто имаш повече звуци и повече дръм кита, клавирите от нови поколения са GM2! 

Е тоест с тази разновидност не мога да си свържа Juzisound?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може разбира се, но с тази машинка дали ще тръгне и по-добре е на самия клавир да има MIDI OUT MIDI IN - сменяй ПА 300 с ПА 600 или ПА900!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.