Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Всичко за PА сериите на Korg


CyberGene

Recommended Posts

Сега прочетох по-внимателно въпроса ти, чистак ПА900 е 3950лв в момента, за тези пари се намира даже и ПА3Х втора ръка, разбира се ако не държиш на чисто новите клавири.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 829
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравей колега, просто нали ти казах не останах доволен от па 500 , И искам някой който го е изпробвал вече да ми каже как е щото ако  е рязано нещо няма смисъл да го купувам 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш пари за "чистак" па900 по добре си вземи па3 втора ръка.Имал съм па900 хубав клавир ама някак си не можеш да го накараш да звучи .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш пари за "чистак" па900 по добре си вземи па3 втора ръка.Имал съм па900 хубав клавир ама някак си не можеш да го накараш да звучи .

Точно с такъв работя. С какво Па3 ще звукне по-добре, ако не се пипне? Отговор - с нищо. И двата клавира (както и всички Па) се нуждаят от пипане, за да звукнат. Разликата е че ниските серии са орязани в някои компоненти (вокалист, РАМ памет....) 

Не искам да подхващам темата по-задълвочено, тъй като колегата Асан достатъчно писал по въпроса (както и аз), а пък друг колега (Губерков) ще започне темата с броя на осцилаторите, синтезиса и стана тя една...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така , реших да си взема па 900 , но сега  ми е в главата от къде да му намеря информация , мога ли да помоля някой по запознат да ми прати "Продаде" информация защото ако нямам информация по добре с па 500 да си карам 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така , реших да си взема па 900 , но сега  ми е в главата от къде да му намеря информация , мога ли да помоля някой по запознат да ми прати "Продаде" информация защото ако нямам информация по добре с па 500 да си карам 

ако имаш па 500 смело напред,  аз с мойта мачкам и па3 :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мачкаш или размачкваш тройката с твойто 500 :D

Добре ,че си сложил петстотката над тройката щото ако е от долу  от мачкане ще стане потрошване :D

 

Приемайте го в кръга на майтапа не се впрягайте

Редактирано от em2000
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука ми пълнят главата , че па 800 издържала мн на свирене то че така така е но ми викат че 900 щяла да издъхне на по сериозно свирене щото е китайска 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.