Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Всичко за PА сериите на Korg


CyberGene

Recommended Posts

  • Отговори 829
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  здр , скоро си купих korg pa500 някой може ли да ми помогне да каже как да си вкарам миди или бленди също така не мога да направя връзка между клавира и лаптопа , миди-кабела за какво служи ште се радвам някой да ми помогне .Ап уча в музикално училище,но никой не можа да ми помогне

благодаря  предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр на всички колеги преди имах па500 сега сам с па800 но имам един проблем можели някои да ми помогне??!?!?! значи ето го и проблемат ми преди когато бях с па500 когато от един сет в друг местех някои перфоманс и някои соунд си тръгваха най нормално но с па800 изглежда нещата са малко по различни когато взема соунд от друг сет нетръгва когато заредя целият сет тогава тръгва но въпросат мие как да направя така че да тръгва соунда когато го взема от дръг сет малко сам зле с тези семплинг звуци някои ако ми помогне ще му бъда много благодарен ! мерси предварително !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

привет,получих проблем на korg pa 80 ,не мога да влезна в плеърите,копчето song play не реагира иначе си щраква,през song се влиза в плеърите работят и диска  си работи.Ако някой знае как да отстраня този проблем ,ще му бъда много благодарен или ще трябва на ремонт да се носи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да каже нещо повече за Корг ПА 600?    Разбрах че могат да бъдат инсталирани сетове на него от па800,па1х про и па2х про без никакъв проблем.Моля ако някой знае нещо повече , да помогне .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

привет,получих проблем на korg pa 80 ,не мога да влезна в плеърите,копчето song play не реагира иначе си щраква,през song се влиза в плеърите работят и диска  си работи.Ако някой знае как да отстраня този проблем ,ще му бъда много благодарен или ще трябва на ремонт да се носи

Амиии...смени бутона :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мене ако беше от копчето щеше да прекъсва и преди,а изведнъж да спре,малко съмнително,просто бях в режим песен на дисплея,не излезнах от плеъра ,просто изключих синтезатора и после край не можеше да се влезне при плеърите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички,имам корг па 80 отскоро и искам да попитам как да запиша сетовете от дискетите на хард диска, също има ли накакав начин за директно качване от pc.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

здраваейте момчета значи искам да разменям информация за па 50 skype: sezgin_8

Редактирано от sezgin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Възможно ли е този форум да бъде малко по-подреден? Как да задам тема свързана единствено с PA600? Уж има правила написани в началото, а всеки писъл където намери за добре. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то аз трия, трия... не става, само чукчи само в тоя форум, почти съм се отказал :(

 

Ако имаш някаква добра идея съм напълно отворен за подобряване на клавирния раздел и изобщо приемам всякакви предложения :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.korgforums.com/forum/phpbb2/    Не е ли възможно от този форум да се вземе идея? Нека главния раздел да е Korg Pa серия, а вътре да са наредени по модели само от Pа. То е ясно че ще има заблудени но ще са по-малко. В този си вид ясно че не се получава нека пробваме. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

От месец имам корг па600..до тук добре и вече имам проблеми...в режим на секвензер при редакция на миди или по-точно промяна на инструмент копчето EXIT спира да действа и няма връщане на началния екран докато не го изключа от мрежата. Редактирам с фабричните инструменти....Файла не е голям...Това забиване става в произволен момент....Друг проблем при закачане на флашка /досега се случва на два пъти/ неиска да я прочете. Просто неотчита че има закачена флашка....Оправя се с рестарт на клавира....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте имам корг па55,знаете ли от кох модел па мога да кача стилове и ритми.Па 50-80 от тези по старичките модели дали ще паснат.Аз имам доста ритми,а оригиналните са 116 на брой всякакви,най-различни.Само мидита мога ли да пусна и да свиря така,че днеска си купих дискета и имам доста мидита под ръка отговарящи за този модел,даже имам всякакви ритми,стилове и т.н за всички модели ПА.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Е новите модели би трябвало да са изпипани ама ето че правят проблеми! Говоря за ПА 600 щом и флашка не иска да чете........   :wallbash:  :mellow:  :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.