Jump to content
Българският форум за музиканти

Място за слагане на мр3


Recommended Posts

Т'ва е продължение на офтопика от

 

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=642

 

Идеята е да има място (общо) на което да качваме песничките си, както може би и снимки. fLiSk казва, че има уеб пространство, ама трябва да стигат до него нещата. Аз викам да се направи рег. някъде, където предоставят място и да бъдат оповестени пас-а или да има един човек, който да отговаря за т'ва място (тип, който да има достъп до места като free.techno и подобни). Тоя човек (примерно) да тегли нещата от личните сайтове на хората и да ги слага на новото място.

Тая идея е по-добра от другата (с пас-а) щото може да влезе някой идиот и да я смени.

Free.data.com не знам дали се вижда от навсякъде, ама дават 1000 МВ. В случай че свършат, винаги може да се направи втора регистрация :) .

 

Мнения, хора, мнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

free.datacom.bg е затворен за ъплоуд :)

Пък и скоро всички фрий зони ще изчезнат. Дори вече не знам за фрий зона където можеш да си направиш акаунт и да ъплоудваш.

Може да ги пращаме на имейла на оня пич. Yahoo дават 100МВ мейл място и 10МВ атачмънт. Ако песента е по голяма винаги може да се раздели (който може де :green: :) ) с някой архиватор. Googe дават и по 1000МВ, ама за да си направиш акаунт там ти трябва покана или нещо подобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ураааааааааа :):)

Мерси за ъпдейта.

Аз имам място там. Като ми оправят монитора може аз да се захвана с трансфера на мп3ки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е то...ама доколкото разбрах основното заблуждение иде от това, че болшинството смята, че си в БГ fLiSk (така ли бяха главните и малките букви хехехе ). A aз само отговорих, че датакома вече е отворен вместо да разсея и заблуждението :wall:

 

Ама яхуту си е 250МБ пък от друга страна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Буквите нямат зачение

иначе най - умело е с едно чекмедже май, и да налазвам оттам и да качвам :)

на http://212.126.209.136/user/flisk/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.