Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

Абе заиграх се с едни кабинети, за които отдавна ме сърби...Не са за "Изработка и ремонт", не съм достоен за там, пък и не са готови още, ама не ме сдържа да се изфукам :) Ето единия почти готов.Остава му само козметично тук-там и...два Еминенса :) Другият чака още облицоване и говорители, но му казах да почака до заплата :crying: Горното също е за фукня, ама си трайкам да не ме нахрани някой :)

2vrxwdg.jpg14tu2d4.jpgkbxemh.jpg2zdx9xu.jpg30lnrlg.jpg2unymb7.jpg29dz1js.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Марката на усилвателя вдъхва доверие ;)
Добре изглеждат машинките, пусни повече информация когато си готов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е баш пък за горното няма кой да те нахрани - спри да си трайкаш спокойно  :cheers2:, тая ямаха е култова между другото - комбинацията с другото е успешна сигурен съм. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Аз пък се сдобих с един китайски Warwick Rockbass, произведен Юни 2011-та според серийния номер :)

3_Basses_1.jpg 3_Basses_2.jpg 3_Basses_3.jpg Warwick_1.jpg

Съответно Cort-а в средата ще бъде пуснат за продажба, а къстъм баса все още не съм го върнал на моя приятел и е крайно време да го направя, че само ми заема място, а и на тоя етап 5 струни са ми много :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 3 години проектиране и търсене, мога да кажа, че педалборда за баса, контрабаса ми е вече завършен, доколкото може разбира се да бъде завършен един педалборд :-)
Много съм щастлив с новата ми играчка, а саунда е точно това, което винаги съм харесвал.
Благодаря на Niki Fena за търпението, за отговорите на всичките ми въпроси и за добрата изработка на лупъра, захранването и другите "джаджи" които ползвам в новата играчка.

 

10155870_10202617044521947_2545164385444

 

10356412_10202617042641900_8025201708522

 

PICT4693_zps0d7415d1.jpg

 

PICT4708_zps4d9b2345.jpg

 

PICT4679_zpsf1ae9e77.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

DSC_0257.jpg

 

DSC_0258.jpg

 

 

   DSC_0259.jpg

 

Отдавна му бях хвърлил око... Благодарение на бат Красчо (TEMERUT), басът вече е мой .. С удивителна комбинация от БЪЛГАРСКИ  сингъл нойслес адаптери и 3 бандова електроника. Нек тру конструкция., Мейпъл тяло и гриф, палисандър фингътборд. Доста джази тон . Объл,  но за сметка на това доста стабилен  .

Редактирано от rudibass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Къде го подпирам F#, къде то подпира мене. Къде изобщо се подпирам само на киатарата. Къде китарата се подпира на неква стена..Абе хубаво е да има на нещо да се подпреш... Само да сменя струните и ще надраскам некъв трак, да се чуе.

Редактирано от rudibass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Seymour Duncan SPB-2, вече монтиран в любимия ми Пресижън : 10389665_10202791705892137_4575232266905

Много мощен адаптер, за металисти като мен се е утепАл. На някой да му се намира излишен SJB-2? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.