Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Gravity5Dlx3.jpg

 

Robert Trujillo is one of the most recognizable bassists in the world. Only an intrument of supreme quality and playability can deliver like he does. With it's curvaceous body, smooth maneuravle neck, and undeniable tone, the Fernandes Gravity is built for players who are serious about what they do.

With its sleek, curvaceous neck-thru body construction and powerful tone, the Gravity Deluxe hits the stage with the best in the business. Featuring a Graph Tech® nut, dual EMG® jazz pickups, active FGI® preamp system, Gotoh® tuners and Badass® II bridge for the ultimate tone and stability. No other bass comes close to the versatility of the Gravity Deluxe.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

Брей, два МНОГО добри инструмента !!!!! :):)

Браво момчета, със здраве да си ги ползвате !!!!

 

(бас ловя, че сте по чужбините; тук по нашия край такъв инструмент почти не може да се купи за нормални пари и нормално време за доставка).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Илиика ти направо закова тоя път ве..аиде аз ти услужих с кубето за една свирнбя..сега и ти ще услужиш с бас-а за едно свирене :)))))...вече нема да твърдя че мойтак итара е по-добра от твойта :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Е то и от мене едно фукане - новия ми бас, доставен от Джани (www.visiarts.com):

000930947.jpg

 

За разлика от Единствения и Неповторим Официален и Легален Хупер Ултра Мега дистрибутор "Икономски", на който му е под достойнството да отговаря на и-мейли, камо ли на запитвания, отправени от собствения му сайт, Джани реагира светкавично. Като си харесах баса, оставих бележка в сайта на VisiArts, Джани си даде труда да се обади на мобилния ми телефон още същата вечер (т.е. набута себе си, вместо да ме разиграва), за един разговор се разбрахме, на следващия ден донесе документите за кредита (баса ми е на изплащане - по условията от сайта).

На по- следващия ден каза че баса е поръчан в Германия. Оказа се, че в магазините, с които работи, точно моя модел го няма, та Джани е звънял до Германия, до други магазини (складове, или там с каквото работи), да го намери. Тук се губят 2-3 дена, докато пристигне моя бас отнякъде в някой от магазините, с които Джани работи. В рамките на седмица (макс. 10 дена, не помня точно) се получи потвърждение от Германия, че баса е изпратен. Малко с пътуването беше чакане, щото документите за пратката пристигнаха няколко дена след като бил изпратен баса, ама самата пратка дойде на митницата в София чак миналия четвъртък - 30 дена от началото на "Одисеята". И така, в рамките на 1 месец, имам чисто нов убийствен бас !!!!

 

Няколко думи за работата с Джани (ако някой го приема като реклама -> :killyou: :killyou: :killyou: ) - човека е страшно коректен, страшно бързо действа, има познати по банки и митници (което си е важно, ако не искаш да нте мотаят). Сам се занимава с документи,транспорти, банки, митници, аз само се подписах на договорите и днес си прибрах баса. Сега остава да си го изплатя, ама се надявам да не е проблем. ;)

 

Понеже очаквам веднага да скочат някакви хора за цените на

VisiArts - на мен тая цена ми изнася. В цената си се включват цялото тичане и време, което ще загубиш ако решиш сам да си поръчаш бас от нета. А ако вземем цените на Икономов - да, по- ниски са, ама мисля че през април- май се събираше поръчката, която ще дойде през октомври - ноември ???!!!??? ;) И да си чакам баса 6-7 месеца ???? ;);):D

Да вземе Икономов да се запише на някой курс по търговия при VisiArts ?

 

 

БЛАГОДАРЯ, ДЖАНИ!!!!! ;):D;)

Редактирано от Demiurg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Честито, Demiurg, много свирня да отсвириш с него ти пожелавам и почвай отсега да събираш за струни, че с друга марка после няма да искаш да свириш :( :(

Редактирано от Калата
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Demiurg, много свирня да отсвириш с него ти пожелавам и почвай отсега да събираш за струни, че с друга марка после няма да искаш да свириш ;):(

Абе точно струните са ми малко непривични, с това покритие отгоре, все едно са мръсни. :( Пък аз съм свикнал да ми скърцат чисти метални струни под пръстите, и тия нещо не ги усещам.

Но инструмента е невероятен. За пръв път свиквам с нов инструмент за 10-ина мин !!!!!!! Толкова е удобен, че забравям за броя на струните и за ширината на грифа - все едно е правен за мене !!!! :):D:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си купих ето това уредче... Много е странно, но има страхотен ефект на пръсти и ръце. Води се жироскоп. Прави до 16 000 оборота в минута, ако се потруди човек ;) Натежава страхотно при движение на ротора и стяга китка, пръсти, предмишница, бицепс, рамо и гръдна мускулатура. Аз не вярвах много, но... сега съм с мускулна треска... :cheers:

 

neon_green_frame.jpg

 

Предполагам повечето от вас ще погледнат както и аз погледнах, но мисля, че си заслужи 60-те лева :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.