Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

По препоръка на fracture, и аз се изfuцk-вам с новата придобивка Ibanez SR905CNF. Да ми е честит и т.н. и т.н. :D :violin: :guitar: :):D:D:unsure:

Активен ли е този звяр? Разкажи малко за звука му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ами да се похваля и аз! От събота вече съм горд притежател на този бас:

 

http://www.firstguitarshop.co.uk/view_prod...665b7153591a096

 

Вече беше изпробван на репетиция и мога ад кажа, че е страхотен! Адски удобен, и с невероятно добър звук! :unsure:

 

Опа - тъй като на линка има 2 модела да уточня, че моят е 4 струнния фретлес. :)

от xxxx ли го купи?

защото там имаше един такъв и аз го бях пробвал... много ми хареса..

да ти е честит!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на Storm Warrior и Калата. Кажете нещо за звука - доста ми е интересно, понеже като четох каква дървесина е използвана, в спецификациите на двата баса се споменаваше Bubinga (за тялото на единия и за нека на другия). Напоследък май доста често се използва това дърво - поне с такива впечатления съм останал, та за това ме интересуват вашите мнения малко по обстойно.

Редактирано от fracture
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да се похваля и аз! От събота вече съм горд притежател на този бас:

 

http://www.firstguitarshop.co.uk/view_prod...665b7153591a096

 

Вече беше изпробван на репетиция и мога ад кажа, че е страхотен! Адски удобен, и с невероятно добър звук! :metalist:

 

Опа - тъй като на линка има 2 модела да уточня, че моят е 4 струнния фретлес. :headbang:

 

Видях му цената £199.95 ... Ееееххх да можех да го намеря на подобна някъде из Софийските дебри музикални :metalist: ама на...седя си и си подсмърчам...и нямам салфетки :metalist:

Редактирано от IgniteAll
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно звука, трябва да посвиря и на по-добро кубе от това което ивмам и което вече си поръчах :metalist: Като цяло първите впечатления от дървото са прекрасни, в случая тялото не е лакирано, което има и предимство има и недостатъци. Тялото и грифът са супер удобни, и вече чувствам осезателно подобрение в свиренето, макар и само за няколко дни!

Остава да помисля дали да продавам стария бас, ама ми се струва че ще си го запазя, тъй като е one of a kind! (разбирайте не само добрия смисъл хахаха)

 

Колкото до цената - това 199 паунда е много ниска цена за този бас, нормално се продава за около 235-255 паунда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Активен ли е този звяр? Разкажи малко за звука му.

Мда, активен е, адаптерите и трилентовото EQ са Bartolini, но стандартна серия МК-1. Звука кефи, балансиран като ниво навсякъде по грифа, най-дебелата жица обажда много добре на slap, с хубава атака и пълнота. За състейна никак не лъжат копелетата - отзвучава доста дълго, в сравнение с дъските, които съм имал досега:metalist: Pop-ването на тънките струни е истинско удоволствие, без да избочва уши и с приятнен оттенък. Абе с две думи - кеф на буци. Само остава да го чуя на някакво по-голямо кубе, засега се ограничавам с едни евтини слушалки:metalist:. Като се изцепят средите на макс и с високи на -10, вади готин заоблен тон, с добра тяга. За дърветата не мога да дам експертно мнение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Икономов?!?

:unsure:

thedirt1, питанката и удивителните, които си сложил, са достатъчно красноречиви:D Исках да оставя кинтата в БГ, но цените, които ми оферира "официалния вносител за България" отново ме направиха "дезертьор". Дейба. :headbang: :guitar: :headbang::virtuoz::metalist:

Редактирано от Калата
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй, и аз при големите батковци (и каки ако има) с моето никакво басче, ама аз си го харесвам и ми е удобно, което ми е най-важно. Много хора не харесват Стагг, но на мен това ми е втората китара купена на тази марка и съм много доволен. За тези пари - толкоз, за такъв басист като мен - и това е много!!!

 

 

 

13796.jpg

 

 

BC300-WS FUSION BASS GT-WALNUT STAIN

4-string "fusion" electric bass guitar - pickups: 1x jb + 1x pb - controls: 2x volume + 1x tone - body: solid alder wood - neck: hard maple / 867mm/ 34" 1/8 - fingerboard: rosewood / 24 frets - bridge: "jb" classic - machine heads: diecast, black - colour: walnut stain.

Редактирано от IgniteAll
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, време и аз да се похваля.

 

Днес си получих чистак новия чифт P-bass pick-ups на Бартолини, с които смятам да си ъпгрейдна Yamaha-та.

 

Bartolini 8S

PU_1211-023.jpg

 

Нямам вкъщи поялник под ръка, но смятам още утре да го сложа и ще коментирам звука exclusively for the users of forum.muzikant.org B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:P Еййййййййй, аиде и аз да се изфукам най накрая B) днес си взех нови колони за вкъщи две по 150 W с 12" бас и 1" хорни.. Якооооооооооо, ма си нямам стъпалце :P

 

Angermeans отде и колко пари ги взе???

Редактирано от ludmata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй, и аз при големите батковци (и каки ако има) с моето никакво басче ...

@IgniteAll - как така "никакво", изглежда си супер басчето, направо се чудя, дали да не стана стагопритежател.

@Angermeans - внимавай с поялника, шото аз имах бая перипетии (и най-важното - загуба на време поради мързел), та най накрая не аз свърших работата :D

@ludmata - ти внимавай с прозорците ..., па като си намериш стъпалце - знаеш коя е правилната тема за обявления.

 

на всички новоизфукали се - ЧЕСТИТО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@IgniteAll - как така "никакво", изглежда си супер басчето, направо се чудя, дали да не стана стагопритежател.

 

Баса е супер як, след като си поиграх повече с него постигнах много унищожителен звук. Чистичко свирука и съм мнооого доволен :beer: Сега ми остава да свикна с него, защото правя преход от китара към бас и след вече 12 години китара ми се губят 2 струни и се пообърках малко, но това леееека полека изчезва и свиквам бързо. Нарекох го никакво басчето, защото не знаех какво се крив в туй дръвце :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.