Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

Честито на всички, много голем кеф ми става като има раздвижване в темата!

 

Аз от известно време не съм се включвал, а жабата ми кряка постоянно и ето го резултата:

 

DSC_1155.JPG

 

Най-накрая намерих в световен мащаб някой да продава Duck Dunn Signature с оригиналния куфар, case candy и hangtag и по тоя повод ми скъсаха задника с цена, ДДС, мита и шипинг. Ама съм доволен. Иначе другите попълнения, за които не съм се хвалил са японски Moris, набор 78 и японски Squire oт SQ сериите, набор 84. И те са с оригиналните куфари, case candy и абсолютно оригинални. В общи линии богът на precision-ите беше много благосклонен към мен напоследък. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Честито, Жоре. Трябва да я донесеш на някоя сбирка.

Честити нови придобивки, а и на теб, цецоб. Може да се каже, че яко си се фендъризирал.

Редактирано от armario
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз най-после си взех мой си бас  :lol:

Cort GB34A-BK:

cort_gb34a_bk.jpg

 

И най-евтиното миксерче, което да си го ползвам у нас и да върши някаква работа - Behringer Eurorack UB802:

Behringer_UB802.jpg

 

И двете неща са възможно най-евтините, които да стават за начало.

Важното е че мен си ме кефят и вече имам основателен стимул да се уча да свиря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

dzwer, tsetso & blr - честити придобивки/модификации! :rolleyes:

 

Ето го и новият член на "семейството" - Spector Legend Classic 5:

 

P1020800.JPG

 

...и заедно с батко си:

 

P1020799.JPG

 

P1020798.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникален е! Преди да купя ямахата много исках да си взема Legend 5 и то точно същия цвят! Още тайничко си въздишам по него. Абе красива работа... Поздравления, Данчо! Много шум да вдигаш с него :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данке! Пожелавам всекиму подобни емоции! :thumbup:

 

Току що му нахаках EMG-тата 40TWX, та и звукът му живна бая... B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично на мен ми харесва повече стария ти бас - на бас срещата той ме изкефи и най-много, спрямо останалите фабрични(а и къстъм) китари.

А за какво ти е втори 5 струнен Спектор? В какво точно се изразява разликата м/у двата, освен цвета и формата на главата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dzwer, тънкият ми замисъл има няколко под-компонента: имам нужда от backup инструмент, който И фундаментално да звучи малко по-различно.

 

Това беше и идеята - разликите в геометрията да са минимални - за да мога по-лесно и бързо да ги сменям.

 

Относно тона: ReBop-ът (вече) има по-агресивен звук, докато Legend-ът по-меко и по-vintage звучащ. Разликата идва най-вече от типа на адаптерите, от дървесината, а, предполагам не на последно място, и от разположението на адаптерите  - на ReBop-а са по-събрани около MusicMan-ския "sweet spot", докато при Legend-а са по-изтеглени към bridge-а и neck-а, респективно.

 

Ако на сбирката си харесал ReBop-а заради звука (апропо - той още тогава НЕ беше с фабричните си адаптери и електроника, а именно с тия TWX, които са на новия сега), на следващата сбирка ще харесаш повече Legend-а според мен... :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.