Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Да се похваля .От известно време съм собственик на това:

 

6564817507709941801327947337fYHxamMIdfbJ5h9JBhim_s.JPG

 

 

Странно за цената си върши прекрасна работа ,но с други слушалки.(от нокиа например)

 

Не губи обхват,работи на доста висока честота и не е пластмасово.Само да кажа, че след участие вече не ми пищят ушите и не се чувствам преуморен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и със здраве и голям кеф да го ползваш!

 

Впрочем, с това освен баса чуваш ли нещо друго? (Съжалявам, ако въпросът е тъп, но не съм запознат с тая техника...)

Редактирано от yordaniy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се казва ИН ИЪР мониторна система...Обикновено се ползва една свободна AUX шина на пулта и от нея та в предавателя....А вече на шината можеш да си подадеш всичко,което те интересува.Аз например свиря с много клавир, 3-те гласа равни, малко китара ,малко барабани и разбира се бас(колкото да не пречи)...Това всичкото го имам в ушите. Първоначалото впечатление е доста гадно и затова доста музиканти го отхвърлят като система.Предпочитат да си надуват главите със сценични монитори.. Но когато човек се абстрахира, че не чува нищо друго освен това което си е пуснал в ушите ,чувството е несравнимо....Пееш леко без напъване,свириш вярно ...и ако групата ти е като моята и не бърка ,няма да имаш никакви притеснения....с уважение Гого

Редактирано от rudibass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ +678!!! Ние ползваме абсолютно същата система, доволна работа! Може да се включат няколко рисийвъра към една "майка", недостатък е, че тогава всичките слушате един и същи микс. Обаче, за парите си е идеална!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, а какъв пулт ползвате? В смисъл - с колко AUX шини, та да е доволен всеки, че чува това, което иска? Или засега само ти си оборудван с такава мониторна апаратура и AUX-a е само за тебе?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега аз се престраших само...Както казва един мн добър мой приятел ...абе тея IN EAR са като колите автоматик...всички ги плюят...ама купи ли си някой автоматик на ръчни скорости не се връща......и е прав ...(поне за In ear системата).

Иначе аукса отива само за мен... ако ли няма, както се случва понякога, взимам инфото от монитора на барабаниста ...Той обикновено слуша всичко та дори и барабани... и пак става. Въпроса е да не се шашне човек ..да свикне и после всичко е ок...Е разбира се и другите около него да не свират студен джаз, без да искат.... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'Айде от мен още една играчка:

 

AnalogChorus-11.png

Доста интересна комбинация прави с envelope filter-a... :coolp:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

наааай накрая и аз да се добера до high end тояга - Spector 5 LX ... и мноо кръв по нея ;) .. ехехеех

 

ето я тоягата, направо се разцепвам с нея от кеф

 

img1275d.jpg

 

img1276aw.jpg

 

img1277g.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.