Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

в тая криза и аз накрая се зарадвах на 2 нови придобитъка

 

вери спешъл

саймън и гарфънкъл

 

мдааа... старият им собственик е бил малко мърляч, първата работа ще ми е да ги почистя добре, да оправя електрониката на корта и да сменя 10 годишните струни. но инструментите са си фантастиш!

 

:bravo:

Редактирано от kulov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

9343f7506534f74b.png

И сега оставя само да ми доставят Кортчето- 0e7c5df34be9b8e3.png

Надявам се като за първи бас да не съм сбъркал с избора.

Редактирано от Spoke™
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.musicstore.com/en_EN/EUR/Basses/Electric-basses/Warwick-Corvette-Double-Buck-4-Natural-Oil-Finish-incl.-Gigbag/art-BAS0001952-001

 

Мога само да похваля пичовете от "Мюзик Дивижън" за лоялността и професионализма!!!! А китарчето е малък звяр!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ми го червения бас, специално за Метъл :metalist:

 

p1130506a.jpg

 

Струните минават през тялото, бриджът много ме радва и тези дни ще монтирам пиезота. Струните са от Си и разцепва от агресия, ама може и да е заради димарциото :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... разцепва от агресия, ама може и да е заради димарциото...

 

Успокой се, не е от димарциото. И от тебе ръжда почна да се сипе, металист гаден...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

025373936.jpg EBS CLASSIC SESSION 60

 

 

И аз да похваля Music Division. Вчера следобед им се обадих по телефона. Днес следобед вече тормозя съседите. Дори ми поеха куриерските разходи, което нито очаквах, нито ми бяха обещавали предварително. Освен това и цената на кубето е леко по-ниска от томанската. Самото кубе пък ми отвя главата.

С благодарности и на rudibass, че в последния момент ме побутна в правилната посока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае да ти е честито кубето ...Това беше най - правилния избор за такъв клас усилвател...Некой път ще дойдем до твоя град да си купа домашнярка...Знам че е добра...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък да се изфукам, че се запознах с колегата blr! Минах уж за 15 минути, а останах за повече от час да си дрънкаме и да си говорим за бас щуротии. Направи ми кафенце, защото (възмутително от моя страна) му отказах бирата, ама шофьорски неволи...

Благодарско за всичко! :)

 

П.П. За малко да забравя, отнесох си ей тази играчка за домашно дрънкане:

 

marshall001.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.