Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

Благодаря!

Закупих го от "ххх ххх" за 1799лв.

По принцип бях отишъл да пробвам модела на Стив Харис,който обаче доста ме разочарова (а дори е по-скъп с 400лв.), но все пак това е само мойто мнение (вкус другар няма :thumbs_up: )!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Хехе, честито на всички за новите покупки! :)

 

Аз също си понакупих някои дреболии напоследък, но все не намерих време да се похваля, та сега - наведнъж!

 

IMG_4780.jpg

 

EBS MultiComp

 

IMG_4790.jpg

 

Shure Beta 52A

 

IMG_4789.jpg

 

Peavey PV6

 

IMG_4791.jpg

 

Bartolini Pickups

 

IMG_4792.jpg

 

Aguilar OBP-3

 

Взех си и едни EMG-HZ пасивни адаптерчета, но тях вече ги забих на една от летвите. Ей такива:

 

EMG-45HZ.jpg

 

Сега остава и да си седна на д-то и да посвиря...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^^^ ацеТОНИ, срама нямаш! Пазариш в несвяст! Пристрастен си, ще ти се прилага басотомия :greenangel: !

 

п.п. Кое тото играеш по-точно, че и аз да задрасквам там, или приходите са от Хоботянстване :whistle: ?

 

п.п.2 You're Elephucked!

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължителното търсене на "Моя Звук" доведе до тази нова придобивка:

 

IMAG0230.jpg

 

Дали вече не е време и за читав усилвател?... :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yordaniy, честито, със здраве да му свалиш лака :thumbs_up: Възможно ли е да ни зарадваш с малко ревю и по-скоро ако ти е възможно сравнение м/у него и по-големия брат от San Luis Obispo.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, пичове! Пожелавам ви и вие да се радвате скоро на нещо ново така, както аз на тоя инструмент! :-)

 

cecob, с удоволствие ще се опитам да направя нещо в съответната тема скоро - само да му свикна... За съжаление обаче нямам Базата за сравнение :wallbash: (Мога да го сравня само с моя Ibanez SR305, т.е. няма място за сравнение :D). Дори поръчката я направих малко на сляпо, тъй като в България май май няма много ММ или Стърлинг, камо ли по магазините; изгледах тонове YouTube-чета, изчетох бая ревюта по форуми и това беше... За щастие не съм разочарован; даже напротив!!!

 

Ако някой във форума притежава Stingray, може да ги "премерим" на следващата бас среща. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@yordaniy

Честито и от мен. Може ли да запишеш нещо и да го постнеш примерно в раздел "Семпли", за да му чуем гласеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@armario, мерси, брат! Разгеле... :)

 

@fracture, ще го направя като част от ревюто, за което обещах по-горе, само да се върна от морето. ;)

 

@Brandon_Lee, това е Sterling Ray35 - "бюджетен" Music Man Stingray 5. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Айде и моята нова играчка. В Понеделник я получих, във Вторник беше официалния тест драйв:

 

q-tron-plus.jpg

 

Приятен и забавен ефект, много заразен :) Вече му намерих 2 кусура.

 

Първо: коефициентът му на усилване в режим boost=off със сигурност не е 1, въпреки написаното в спецификациите. Усеща се много осезателно как се вдига нивото при включен ефект.

 

Второ: Ако ще слагат такъв ОТВРАТИТЕЛЕН прекъсвач по-добре да не го бяха правили тру байпас - още на третото натискане отказа да сработи, а когато сработи има механичен шум, който се чува в усилвателя при комутация. И това е втори ефект под ред, който получвам с такъв проблем. Явно кризата се отразява наред и всички икономисват неимоверно от прекъсвачи, купувайки възможно най-смотаните и евтините. Първо EBS, сега Electro-Harmonix. Кога ли ще си купя нещо и няма да ми се налага да го ръчкам после, че да стане като хората?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.