Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Да ти е честито, със здраве и мерак да се ползва! 2х10" е много удачно като добавка към 1х15" за "стягане" на тона.

 

 

:punk_guitar:

 

Благодаря. Долната всъщност е 1х18.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стефчо, как ги мъкнеш тея шкафове и железа бе братле...Аз само с 2х10 и ми тежи...

 

 

 

Мъкна бате Жоре и хич не ми дреме, докато имам кръст, ще го правя :punk_guitar: И то сега пак е добре, ти помниш ли преди като ходех по гигове с 2 броя 1х18 и онова чудовище на Меса 1516 с 15, 10 и 2х6? Е тогава беше доста по-тежко положението :)...

 

 

Edit: имам предвид това:

o633692984192190000.JPG

:D :D :D

Редактирано от Steff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам, нали.... Сега бас апаратурите СА централното... :)

 

Честито, Стефане! Със здраве да си разтриваш всичките придобивки! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завърших поредната модификация върху ферарито - ето малко резултати, а подробности очаквайте в темата за него (тук)

 

Накратко, напрових го 8 струнен и увеличих мензурата от 34 на 35" :)

 

XL803328.jpg

 

XL803330.jpg

 

За снимките ще ме прощавате - по-добри в другата тема.

Сега остават довършителни, прецизни настройки (и рязането на подгласниците, примерно :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ох, изтекоха ми очите по компресора на steff, а свилен пак изкърти с фретлеса-уникат. особено ме радва конфигурацията на главата - хитро и естетично, или може би оригинално и красиво? с нетърпение чакам семпли и дай боже следващия път, когато сме в един град, да не се разминем :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и дай боже...

Давам :girl_cray2:

 

Семпли ще има скоро, че чаках горното магаре да залепне хубаво (да ти се струва, че е от кост на камила-пушач :) ) и сега имам малко доизпилвания, че много държа на едни малки презицности...

 

П.П.:

За главата бяха три дни мислене как да стане за без пари, че и да е функционална :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!

Дойде време и аз да се похваля :godbless: с най- добрата си музикална придобивка (до момента)...

HK E-Bass WTHB-6W

Закупена от Музикални инструменти "НЕСИ".

 

bassback1.JPG

bassfront1.JPG

 

До сега не съм имал възможност да свиря на по- дълга мензура и повече от 4 струни, но ще трябва да свикна.

Да е жив и здрав "johniebgood" за коректната продажба!

 

Позволих си да направя семпло ревю за други начинаещи басисти на които им предстои покупка на инструмент и са със скромни финансови възможности.

Надраскал съм няколко сурови дрънканици за обща представа от звука на баса, както и направих няколко снимки.

Ако Ви е любопитно вижте: Представяне на бас WTHB-6W.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.