Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

О, за секунда не съм съжалил, а по-скоро премислях кога да дам парите за този бонбон. :thumbs_up: Color бутона направи бас тона още по-стегнат, а резачката мило посече всякакви детски надежди. Може да мърка и да рути като крайности на звука. :thumbs_up: Това ми стига като цяло. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

^ :)

 

...кой продал продал....сам се е пре**бал... :cheers: ...

 

...по мое скромно китаристко мнение...това е един от най-оптимално звучащите бас ДИ решения...не знам как е оригиналния и всепохвален сансамп...ама с това нещо при добро централно баса направо рути стени...особено като се вкара от драйва за цвят...честито още веднъж...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако Виктор не го домързи, ще ги сборим с изчадието на Tech21, намира ми се едно у дома. ;)

 

Иначе, да се похваля с новата ми мулти-стойка, която дойде миналата седмица от Швабско (адските благодарности на Коцето/BassTraffic - няма да отървеш справедливия ми гняв, бачо :) ), много ме радва:

 

IMG_4582.jpg

 

Сега остава да я донапълня и после почвам да подменям... :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито момци :)

Хареса ми коментара на Виктор.

 

Аз бих избрал MXR ако искам да запазя звука на инструмента в някаква степен и да му добавя ефекти. Санс ампа променя доста повече, но и функцията му е друга - симулира усилвател и то нелошо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След година и половина в мъки и терзания и аз се е добих с първия си работещт бас http://www.musicworld.bg/bg/c_402/i_16254/...g_XB300_BK.html

п.п. Аз го купих по-скъпо от магазин в Димитровград. :hysterical::nono::beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

^^^ Честит да ти е и със здраве и кеф да му вадиш душата!

 

Аз пък миналата седмица увеличих броя на струните с това:

 

SR305_IPT_1P_03.png

 

За класа си вади доста приличен звук!

 

:thumbs_up:

Редактирано от yordaniy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже съм (нагъл) циганин, както могат да потвърдят някои съфорумци, се хвърлям на шаренко и блестящо доста бързо и необмислено.

Днес пристигнаха, за 3 дни и 65 лв. цена с доставката ей тези струнки, топли-топли от слънчева Филаделфия:

 

746666.jpg

Yellow%20Strings.jpg

 

След малко ще ги слагам. Като чета, дават ги че издържат повече от черните, червените и т.н. и не им падало толкова лесно покритието.

Ай да проверим.

 

Ето и едно видео ревю на зелените. Да подчертая, че не гоня такава визия и не съм емо! :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не светят в тъмното, светят на UV светлина. Иначе са супер ярки и на нормална светлина.

 

Чудесен тон изкарват, по-малко ниски от предните ми Dean Markley Blue Steel, ще видим как ще са като изчезне брилянса на новото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица си взех това:

4450_0.jpg

Kirkland, гриф- махагон и палисандър, тяло- овангкол и смърч, Shadow преамп и веднага му лепнах:

T3060.jpg

Пробвах около 20-30 акустични баса преди да го взема и за тези пари съм доволен от качеството и от китайския/корейския народ- беше най-читавия нов за под 400EUR. В края на седмицата ще постна подробно ревю.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да се похваля и аз, че не съм се хвалил отдавна... Ето новите придобивки от последните 2 месеца :) :

 

Долната си я имам от едно време... Ама сега си има и капак :oops:

o634248308954477500.jpg

 

Още едно басче, да има :)

o634248293066352500.jpg

 

 

 

o634248297821508750.jpg

 

 

Един ламБов компресор

o634248319653696250.jpg

 

 

 

...щото са ми малко 16 ламби тук:

o634248309161196250.jpg

 

 

Те това е в общи линии... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.