Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Повече от честито и ако не е тайна колко по хиляда ти излезе? Колкото и да е било съм убеден, че си е струвало!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искренно благодаря на всички!Дай Боже всеку му такъв инструмент.За качеството на дървета , изработка,звук няма какво да коментирам,макар че този инструмент е още по-специално изпълнение от стандарта.За съжаление в къщи нямам възможност за семпли,но в момента с моята група сме в студио,и когато има нещо долу-горе смесено,и записано с Алембик-а, ще го пусна във форума.cecob,не ми се коментират цени,но наистина e няколко x ....$.Единственното,което мога да кажа за цената e,че като нов този инструмент е струвал 8400 usd.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още веднъж извинявай за въпроса, просто ми стана интересно, а и напоследък се замислям, че баса не е скъп инструмент като цяло, просто ние сме лигави. Примерно твоя звяр или една Фодера Импириъл са от порядъка на 10000-12000лв., което е и колкото един що-годе ставащ автомобил, което като цяло не е много- за сравнение колко струва един роял или контрабас от този клас :greenball: ? Просто се боря със закостенелия си мозък, който още смята примерно басовете на Матсумоку за басове или 70тарските Фендъри за top-notch инструмент. Иначе за 60тарските мнението ми е непоклатимо :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Викс, честито! :rolleyes:

 

Гео, да ти честит новия юнак, да си го пляскаш редовно! Очакваме включване в "Авторска музика", че скоро не сме виждали тови теми! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е от мен за тази седмица :

 

:)

 

След дълго умуване си избрах еи тва комбо :

 

 

http://www.ampeg.com/products/bassamp/ba115hp/index.html

 

Не стигнаха парите за нещо по-голямо или глава и кабинет :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, кубето е супер за тези пари, ампег пак сцепиха мрака с тази оферта. Свирих 2 месеца с такова и съм адски доволен от звука и тягата. Да го сцепиш от свирене!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

голяма фукня, голямо нещо :)

ами ок... първо: здрасти от мен, да си басите със здраве и по-малко повреди в играчките, честито на всички, които са си купили нещо ново наскоро!

ами ей ме на и мен :thumbs_up:

аз за съжаление нямам много с какво да се похваля,като чета тука някои какви "хареми" сте си спретнали :)

сега се замислям,че като си харесам нещо и ми върши работа, карам си с него:)единствено на турнета съм свирила с други инструменти и имам определени наум( в един дълбоко заровен мозъчен файл дето се казва: "За когато имам КИНТИ" хахаха), но засега съм само с един бас.

най-новото, с което мога да се похваля са TruBass88 струни на Ротосаунд, от които съм изключително доволна-много обичам акустичен звук.

свиря с Mex P и един малък Line6LDStudio и с Ashdown300 и Ampeg cab, играчки : ZoomB2 и Akai Headrush

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.