Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

Нещо от сърце: Groove Tubes Studio Bass Preamp - с фендера сваля плочки, пломби и вскякви недобре залепени неща... След разпродажбата ще се похваля s *x10 зависи докъде стигнат парите ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Хайде със здраве да си го ползваш и да се влюбиш в него както аз - в ампега :)

Аз ще се фукам с моторетката (Yamaha-та) като я преправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Пак се хваля със последните придобивки:

 

снимка

 

Стъпало Самик и хоум меид бокс 2х10. Ми с нашия барабанчия е достатъчно. Почвам да събирам за 4х10 тея говорители са върха!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След дълго събиране, нашият басист най-сетне миряса(засега)! Ето какво се получи в крайна сметка(сори за снимката, от телефон е):

 

26032009_005.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

inqubus, честито на басиста ви. Боксовете са убийствени, пожелавам му да добави и усилвател на Меса - изведнъж може да се окаже, че ефектите на снимката са излишни :)

 

 

Аз се записвам в рубриката с Gallien Krueger 700RB II, което означава че колегата ни temerut има да се фука с Gallien Krueger 400RB IV :( . 400RB беше вярна машина, но в името на мераците ми за би ампинг бе безмилостно продадена и заменена с новия модел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе прехвърляме си тук 5-6 човека едно бас оборудване :hysterical:

До следващото съвместно свирене с Екстазия тъкмо ще съм му посвикнал, че се държи по различен начин, животното. Дано и ти се "изфукаш" скоро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последния мо досег с Ямаха бас ме накара да преосмисля Уошбърна ми много сериозно. Ти как ми наби поредния пирон в мераците да сменя баса след време. Много красиво басче, Стеф, со здраве да басиш на него!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе прехвърляме си тук 5-6 човека едно бас оборудване :icon_shithappens:

До следващото съвместно свирене с Екстазия тъкмо ще съм му посвикнал, че се държи по различен начин, животното. Дано и ти се "изфукаш" скоро

 

Надявам се при следващото свирене с НЕМО да се изфукам с едно пиви марк3 усилвателче. Общо взето това е най-приличния звук, който съм вадил с усилвател в комбинация с колоната ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойде и моето време...

4b8c_1.JPG

Peavey Mark3

да ми е честито! Трябва да дойде от Германия след около 2 седмици...

 

От всичките усилватели дето съм пробвал за бас с мойта колона, този ми изкефи най-много. Олд скуул и има готин дистър за свирене ала моторхед :metalist::thumbs_up:

 

Недостатък му е сравнително малката мощност, килограмите и големите размери, но за свирене в клуб е предостатъчно - левела на 3 часа и пада мазилка :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.